Trwa ładowanie...
d4kekx0

Wrocław. Wroclavia z nowym programem lojalnościowym. Klienci mogą otrzymać zwrot za zakupy

W ramach swojego programu lojalnościowego dla stałych klientów, centrum handlowe Wroclavia, wprowadziło innowacyjną możliwość otrzymywania zwrotu części pieniędzy wydawanych na zakupy. Dzięki temu, zbierając punkty, można otrzymać nawet 150 złotych zwrotu za zakupy rocznie, automatycznym przelewem, prosto na swoje konto bankowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Wroclavia z nowym programem lojalnościowym. Klienci mogą otrzymać zwrot za zakupy
Wrocław. Wroclavia z nowym programem lojalnościowym. Klienci mogą otrzymać zwrot za zakupy (Materiały prasowe)
d4kekx0

Aby skorzystać z funkcjonalności cashback, wystarczy zarejestrować się bezpłatnie w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej Wroclavii lub na stronie internetowej galerii. Klienci, którzy już są członkami programu lojalnościowego, aktywują funkcję bezpośrednio po zalogowaniu w panelu klienta.

Po wyborze jednej z dwóch metod rejestracji zakupów - automatycznej lub ręcznej, można rozpocząć zbieranie punktów.

Wrocław. Wroclavia z nowym programem lojalnościowym. Klienci mogą otrzymać zwrot za zakupy

Automatyczne rejestrowanie zakupów jest najłatwiejsze, punkty zliczają się wówczas same i nie wymaga to żadnych dodatkowych działań. Wystarczy autoryzować swoje konto bankowe i spiąć je z systemem programu lojalnościowego, za pośrednictwem udostępnionej w tym celu bramki logowania do serwisu transakcyjnego banku, z którego korzysta klient.

d4kekx0

"To jest bardzo nietypowe zachowanie". Kryminolog o sprawie 14-letniej Roksany

Zakupy można rejestrować także manualnie, za pomocą aplikacji mobilnej lub w panelu na stronie internetowej centrum handlowego. Należy w tym celu fotografować paragony z zakupów. Oba modele naliczania punktów są jednakowo honorowane, jednak "ręczne" dodawanie paragonów wymaga więcej czasu. Dlatego tym, którym zależy na wygodniejszej, bezobsługowej formie, model automatyczny przypadnie bardziej do gustu.

Wrocław. Dla stałych klientów nie tylko cashback

- To wygodny i łatwy sposób na gromadzenie oszczędności, które mogą wynieść aż 10% wartości zakupów - mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

d4kekx0

- Cashback to kolejny sposób na docenienie i nagradzanie naszych klientów. Lojalni klienci Wroclavii już od dawna mogą liczyć na ekskluzywne oferty w sklepach i restauracjach, bezpłatną usługę stylisty modowego, dostęp do szybkiego Wi-Fi, dodatkowe 2 godziny bezpłatnego parkowania, udogodnienia dla rodzin oraz ekskluzywne wydarzenia przez cały rok - dodaje.

Do długiej listy dotychczasowych korzyści z członkostwa w programie lojalnościowym dołącza możliwość automatycznego otrzymywania zwrotu części pieniędzy wydawanych na zakupy we Wroclavii.

Wrocław. Punkty mimo rabatów

Co szczególnie warte zauważenia, na przyznawanie punktów nie mają wpływu promocje w poszczególnych sklepach zlokalizowanych w centrum. Inaczej, niż w przypadku innych programów, zakupy zrobione w obniżonych cenach, także są objęte cashbackiem i uprawniają do zbierania punktów potrzebnych do otrzymania nagrody w formie przelewu.

d4kekx0

Za każde zakupy powyżej 30 złotych klient zawsze otrzymuje 30 punktów. Po uzbieraniu 300 punktów, każdy stały klient jest nagradzany zwrotem pieniędzy w wysokości 30 zł. Robiąc zakupy w kilku sklepach, punkty można zebrać najszybciej, bo drugi paragon z jednego sklepu, z tego samego dnia, nie jest uznawany. W ciągu roku można otrzymać maksymalnie 5 cashbacków, czyli aż 150 złotych zwrotu za zakupy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kekx0

Podziel się opinią

Share
d4kekx0
d4kekx0