Trwa ładowanie...

Wrocław. Mściła się na byłym chłopaku niszcząc mu samochód. Uderzała w auto kijem bejsbolowym

Na jednym z wrocławskich osiedli doszło do nietypowej sytuacji. Policjanci otrzymali zgłoszenie pobicia kobiety i uszkodzenia samochodu. Na miejscu zastali tylko pokrzywdzoną oraz zniszczony pojazd. Okazało się, że sprawcą zdarzenia była była dziewczyna właściciela auta.

Share
Wrocław. Mściła się na byłym chłopaku niszcząc mu samochód. Uderzała w auto kijem bejsbolowym
Wrocław. Mściła się na byłym chłopaku niszcząc mu samochód. Uderzała w auto kijem bejsbolowymŹródło: Policja
dullc3m

Rozżalona kobieta wraz ze swoją matką zaatakowały mężczyznę oraz jego aktualną partnerkę. Agresywna napastniczka uszkodziła też samochód byłego chłopaka, kilkukrotnie uderzając w niego kijem bejsbolowym.

- Policjanci ustali, że jedna z agresywnych kobiet przy pomocy kija bejsbolowego dokonała uszkodzeń osobowego BMW, należącego do 24-letniego mężczyzny. Zdenerwowana kobieta uszkodziła zderzak, błotnik oraz dwie lampy pojazdu. Właściciel pojazdu oszacował poniesione straty na około 3 tysiące złotych - informuje st. sierż. Paweł Noga.

Wrocław. Mściła się na byłym chłopaku niszcząc mu samochód. Uderzała w auto kijem bejsbolowym

Co ciekawe, po zatrzymaniu agresywnej kobiety okazało się, że to nie jej pierwszy występek. - Sprawdzenia w policyjnych systemach wykazały, że jest osobą poszukiwaną. Została zatrzymana i trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych - dodaje st. sierż. Noga.

"Kompromitująca wypowiedź". Dorota Zawadzka krytykuje słowa rzecznika praw dziecka

O losie kobiety zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zniszczenie cudzej rzeczy ruchomej, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. Napastniczka z pewnością zdawała sobie sprawę z tego, że jej zachowanie może zostać zgłoszone na policje, a mimo to postanowiła zaatakować nową partnerkę byłego chłopaka i zniszczyć jego auto. Świadczy to o sporej determinacji.

dullc3m

Mimo wszystko trudno logicznie wytłumaczyć niszczenie cudzego mienia w biały dzień i atakowanie osób na osiedlu, gdzie mieszka i przebywa wielu ludzi. Widać wyraźnie, że kobieta działała pod wpływem impulsu. Jej nerwowość będzie ją jednak sporo kosztowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dullc3m

Podziel się opinią

Share
dullc3m
dullc3m