Trwa ładowanie...

Wrocław. Ewelina Rabenda poszukiwana. Ostatni raz była widziana 1 kwietnia

Ewelina Rabenda 31 marca była obecna u swoich dziadków we Wrocławiu na osiedlu Karłowice. W nocy 17-latka opuściła dom i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Dziewczyna nie zabrała też swojego telefonu komórkowego. W nocy z 31 marca na 1 kwietnia widziana była na pętli autobusowej na osiedlu Kozanów.
Share
Wrocław. Ewelina Rabenda poszukiwana. Ostatni raz była widziana 1 kwietnia
Wrocław. Ewelina Rabenda poszukiwana. Ostatni raz była widziana 1 kwietniaŹródło: SOS Zaginięcia
d2ldrrx

Ewelina Rabenda pochodzi z miejscowości Ramiszowa w powiecie wrocławskim. 31 marca była w odwiedzinach u swoich dziadków na terenie osiedla Karłowice. Jednak w nocy opuściła dom i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Dziewczyna nie zabrała też swojego telefonu komórkowego, ma przy sobie tylko dowód osobisty.

Wrocław. Ewelina Rabenda poszukiwana. Ostatni raz była widziana 1 kwietnia

Zaginiona 17-latka ma ok. 158 centymetrów wzrostu. Waży 50 kilogramów. Ma brązowe oczy oraz długie blond włosy. Jej znakiem szczególnym jest aparat na górnych zębach.

d2ldrrx

Jak informuje strona SOS Zaginięcia, która zaangażowała się w poszukiwania zaginionej dziewczyny, ostatni raz była ona widziana 1 kwietnia o godz. 2.36 w nocy. O tej porze Ewelina Rabenda wysiadła wraz z chłopakiem na pętli osiedla Kozanów, co zarejestrowały kamery. Dlatego też bardzo prawdopodobne, iż dziewczyna przebywa w tej okolicy.

Czy po Wielkanocy czeka nas wzrost zachorowań? Prof. Mastalerz-Migas: "Istnieje takie ryzyko"

W dniu zaginięcia Ewelina Rabenda miała być ubrana w białe sportowe buty. Miała przy sobie dużą torebkę na ramię koloru czarnego.

d2ldrrx

Osoby, które widziały 17-latkę albo znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 87 14 525 lub też numerem alarmowym 112. Zgłoszeń można też dokonywać poprzez stronę SOS Zaginięcia na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ldrrx

Podziel się opinią

Share
d2ldrrx
d2ldrrx