Trwa ładowanie...

Maciej Aleksiuk "dbał o dobre imię służby". Strażacy żegnają podchorążego

Maciek Aleksiuk nie żyje. Ciało poszukiwanego strażaka wyłowiono z Odry we Wrocławiu. Strażacy żegnają podchorążego. Jak napisała Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Maciek zawsze dbał o dobre imię służby.

Share
Maciej Aleksiuk nie żyje
Maciej Aleksiuk nie żyjeŹródło: SGSP
d3uh6n0

"Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci str. pchor. Macieja Aleksiuka" – czytamy w informacji przekazanej przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej. Ciało 20-letniego strażaka odnaleziono w sobotę 3 października w okolicy ul. Celtyckiej we Wrocławiu.

Maciej Aleksiuk nie żyje. Ciało strażaka wyłowiono z Odry we Wrocławiu

Maciej Aleksiuk zaginął w piątek 25 września 2020 roku. Ostatni raz był widziany około godziny 2:00 w nocy, po wyjściu z klubu X-Demon we Wrocławiu, gdzie wybrał się ze znajomymi.

d3uh6n0

"Maciej Aleksiuk zaginął w nocy z 25 na 26 września we Wrocławiu. Od tygodnia w poszukiwania Macieja zaangażowanych było wiele osób i instytucji. Dziś poinformowano nas o jego śmierci" – podała 3 października Szkoła Główna Służby Pożarniczej.

Maciej Aleksiuk nie żyje. Zmarły strażak dbał o dobre imię służby

Maciej Aleksiuk był ambitny i sumienny. Według SGSP był wartościowym podchorążym.

"Maciej był osobą pogodną, ambitną, sumiennie i z należytą starannością wywiązywał się z powierzonych mu zadań. Maciej był wartościowym podchorążym, dbał o dobre imię służby i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Jego śmierć jest ogromną stratą dla nas wszystkich. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia" – przekazała Szkoła Główna Służby Pożarniczej.

"Chodzi o odrzucenie prawa PiS do rządzenia". Ostre słowa w kierunku ambasadora Niemiec

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3uh6n0

Podziel się opinią

Share
d3uh6n0
d3uh6n0