Trwa ładowanie...

Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK. Wszystko przez remont wiaduktu przy ul. Kowalskiej

Wiadukt przy ul. Kowalskiej w pobliżu Centrum Handlowego Korona w najbliższych miesiącach będzie modernizowany. W związku z tym pasażerów MPK Wrocław czekają zmiany w rozkładach jazdy - i to już od najbliższej soboty, 6 lutego.
Share
Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK. Wszystko przez remont wiaduktu przy ul. Kowalskiej
Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK. Wszystko przez remont wiaduktu przy ul. Kowalskiej Źródło: ZDiUM Wrocław
d9a8dee

Wiadukt przy ul. Kowalskiej w pobliżu Centrum Handlowego Korona zostanie zamknięty w nocy z piątku na sobotę. Prace remontowe w tym miejscu potrwają od czterech do sześciu miesięcy. Dla kierowców i pasażerów MPK Wrocław oznacza to pewne utrudnienia.

Zmiany w rozkładach jazdy MPK Wrocław wprowadzone zostaną w sobotę, 6 lutego. Począwszy od najbliższego weekendu modyfikacje czekają też linie tramwajowe nr 2 i 10.

Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK. Wszystko przez remont wiaduktu przy ul. Kowalskiej

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem wiaduktu w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Krzywoustego, od 6 lutego 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 118 i kursów nocnych linii 242.

d9a8dee

Prof. Alicja Chybicka o szczepieniach pacjentów onkologicznych

Autobusy linii 118 jadące od strony Swojczyc w kierunku Kromera oraz autobusy linii 242 jadące z pętli "Kowale" w kierunku Kromera będą kursowały objazdem od ulicy Kowalskiej przez ulicę Krzywoustego (w kierunku Psiego Pola), estakadę nad Jana III Sobieskiego i z powrotem ulicą Krzywoustego.

W kierunku przeciwnym trasa ww. linii pozostanie bez zmian. Prace potrwają około od czterech do sześciu miesięcy.

d9a8dee

Jak podkreśla Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ruch pieszy na wiadukcie będzie dozwolony tak długo, jak to tylko będzie możliwe. Na ten moment dokładny termin zamknięcia przejścia dla pieszych jest jeszcze nieznany.

Wrocław. Tramwaje linii nr 2 i 10

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 6 lutego 2021 roku (sobota), na trasę od Ronda Reagana przez ulicę Skłodowskiej-Curie i Wróblewskiego do Zajezdni "Dąbie" powrócą tramwaje linii 2 i 10.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d9a8dee

Podziel się opinią

Share
d9a8dee
d9a8dee