Trwa ładowanie...
d3bm983

Wrocław. Zmiany na ul. Osobowickiej. Już od 1 sierpnia

Przebudowa ul. Osobowickiej we Wrocławiu wchodzi w kolejną fazę. Dlatego też od 1 sierpnia dojdzie do sporych zmian w organizacji ruchu w tym rejonie miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Zmiany na ul. Osobowickiej. Już od 1 sierpnia
Wrocław. Zmiany na ul. Osobowickiej. Już od 1 sierpnia (wroclaw.pl)
d3bm983

Jak informuje miasto Wrocław, od 1 sierpnia 2020 roku na odcinku od pl. Wyzwolenia do ul. Lipskiej ul. Osobowicka będzie jednokierunkowa. Przejazd nią będzie możliwy wyłącznie w kierunku do centrum i dalej ulicą Ostrzeszowską i Krotoszyńską do ul. Osobowickiej.

Z kolei z centrum miasta do okolic Mostu Rędzińskiego dojedziemy objazdem, który poprowadzony będzie od pętli tramwajowej przez ulice Krotoszyńską, Ćwiczebną, Ślazową i Lipską do skrzyżowania z ul. Osobowicką.

Wrocław. Zmiany na ul. Osobowickiej. Już od 1 sierpnia

Co ważne, komunikacja miejska będzie funkcjonować korzystając z wyżej przedstawionych objazdów. Dodatkowo na ulicach, którymi poprowadzono objazdy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

d3bm983

ZOBACZ WIDEO: Kontrole kurortów. UOKiK rozprawia się z naciągaczami

Przypomnijmy, że remont ul. Osobowickiej trwa już od kilku miesięcy. Inwestycja warta jest 33 mln zł i obejmuje odcinek od Mostu Milenijnego do ul. Lipskiej. Łącznie mowa o ponad 1,3 km drogi.

W ramach prac remontowych w pobliżu ul. Osobowickiej powstał m.in. parking park&ride. Pomieści on blisko 50 samochodów - 31 będzie zarezerwowanych dla posiadaczy kart Urbancard, zaś 17 będzie otwartych dla wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Czytaj także: Koronawirus. Zmiany w MPK Wrocław. Kierowcy i motorniczy będą otwierać drzwi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3bm983

Podziel się opinią

Share

d3bm983

d3bm983