Trwa ładowanie...
d2m8gx7

Wrocław. Ważna informacja dla mieszkańców. Koronawirus już nie wstrzyma biegu terminów

Koronawirus sprawił, że działalność wybranych sektorów gospodarki została zawieszona, pracę mocno też ograniczyły urzędy. Dlatego bieg terminów administracyjnych w określonych sprawach został wstrzymany lub też w ogóle się nie rozpoczął. 24 maja to się zmieni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Ważna informacja dla mieszkańców. Koronawirus już nie wstrzyma biegu terminów
Wrocław. Ważna informacja dla mieszkańców. Koronawirus już nie wstrzyma biegu terminów (FORUM)
d2m8gx7

Jako że koronawirus doprowadził do sytuacji, w której państwo polskie apelowało o pozostanie w domach, w tzw. tarczy antykryzysowej wprowadzono specjalne przepisy, dzięki którym bieg terminów w postępowaniach administracyjnych ulegał zawieszeniu albo w ogóle się nie rozpoczynał. W ten sposób zadbano o prawa obywatela i to, by nie został on poszkodowany wskutek pandemii COVID-19.

Odmrażanie gospodarki. Wraca normalny bieg terminów administracyjnych

Jako że jesteśmy świadkami stopniowego odmrażania gospodarki, to już od 24 maja terminy w postępowaniach administracyjnych, obowiązujące strony postępowania i wskazany urząd, rozpoczynają bieg albo biegną dalej. Uwagę na to zwraca Urząd Miasta Wrocławia.

d2m8gx7

To bardzo ważna informacja dla wszystkich mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, którzy w momencie wybuchu pandemii posiadali niezałatwione sprawy w urzędzie. Jeśli przegapimy terminy czy też nie uzupełnimy wymaganych braków we wnioskach, będziemy musieli się liczyć z negatywną decyzją urzędu.

Czytaj także: Wrocław. ZOO znów otwarte. Są pewne obostrzenia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

ZOBACZ WIDEO: Odkryli grób starożytnej królewny

d2m8gx7

Podziel się opinią

Share

d2m8gx7

d2m8gx7