Trwa ładowanie...

Wrocław. Utrudnienia na AOW. Zderzenie czterech samochodów

Po godz. 8 na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na jezdni w kierunku Kudowy-Zdroju, doszło do zderzenia czterech samochodów. Należy się liczyć z utrudnieniami. Na miejscu pracują służby.

Share
Wrocław. Utrudnienia na AOW. Zderzenie czterech samochodów
Wrocław. Utrudnienia na AOW. Zderzenie czterech samochodówŹródło: Materiały WP, fot: Getty Images
d3xs3k2

Jak informuje jeden z czytelników WP Wrocław, w środę po godz. 8 na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zderzyły się cztery samochody - dwie osobówki oraz dwa pojazdy dostawcze. Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Kudowy-Zdroju niedaleko zjazdu na autostradę A4.

Wrocław. Utrudnienia na AOW. Zderzenie czterech samochodów

Uszkodzone samochody zajmują skrajny prawy pas. Z tego powodu kierowcy jadący Autostradową Obwodnicą Wrocławia w kierunku Kudowy-Zdroju, jak i zjazdu na autostradę A4 mają do dyspozycji tylko lewy i środkowy pas. Dlatego należy zachować ostrożność i zdjąć nogę z gazu.

W miejscu wypadku doszło m.in. do rozlania płynów eksploatacyjnych. Dlatego też na miejscu pojawiły się służby, których zadaniem będzie oczyszczenie jezdni. Ponadto na jezdni leży sporo szkła i połamanych plastików.

d3xs3k2

Śmierć po brutalnej interwencji policji. Śmiszek: Monopol na stosowanie przemocy

Jak informuje wrocławska policja, wskutek wypadku dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, ale nie mają one poważniejszych obrażeń. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu zostali przebadani na obecność alkoholu. Każdy z nich był trzeźwy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xs3k2

Podziel się opinią

Share
d3xs3k2
d3xs3k2