Trwa ładowanie...

Wrocław. Problemy na autostradzie A4. Kierowcy muszą uważać

Utrudnienia na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Od godzin porannych tworzą się korki przed punktem poboru opłat w Karwianach. Korek w stronę Zgorzelca ma już kilka kilometrów. Kierowcy muszą spędzić co najmniej pół godziny w oczekiwaniu na opłacenie przejazdu na A4.

Share
Wrocław. Problemy na autostradzie A4. Kierowcy muszą uważać
Wrocław. Problemy na autostradzie A4. Kierowcy muszą uważaćŹródło: Wikimedia Commons, fot: Ralf Lotys CC BY 3.0 Wikimedia
d2o8l0e

Ostatni weekend sierpnia tradycyjnie przynosi wzmożony ruch na autostradzie A4, co wiąże się m.in. z powrotami z wakacyjnych wyjazdów przed rozpoczęciem roku szkolnego. Dlatego też nie jest zaskoczeniem poranna informacja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu.

Wrocław. Problemy na autostradzie A4. Kierowcy muszą uważać

Wrocławski oddział GDDKiA poinformował, że na autostradzie A4, przed punktem poboru opłat w Karwianach pod Wrocławiem, tworzą się zatory. Problem dotyczy jezdni A4 w kierunku Zgorzelca. Zator ma kilka kilometrów i kierowcy muszą spędzić co najmniej pół godziny w kolejce do miejsca poboru opłat.

Sytuacja na jezdni A4 w kierunku Katowic wygląda znacznie lepiej. W tym przypadku czas oczekiwania przed podjechaniem do punktu poboru opłat wynosi ledwie kilka minut.

d2o8l0e

Pracodawcy chcą wiedzy o szczepieniach. "To potrzebne, by zaplanować biznes, ale i ochronić pracowników"

Kierowcy są proszeni o cierpliwość. Tym bardziej że szczyt na autostradzie A4 zapowiadany jest na godziny popołudniowe i wieczorne. Wtedy czas oczekiwania w kolejce do poboru opłat może być jeszcze większy. W tej sytuacji warto zachować koncentrację. Zwłaszcza, że w godzinach popołudniowych we Wrocławiu i okolicach zapowiadane są obfite opady deszczu, które będą mieć wpływ na warunki panujące na drodze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2o8l0e

Podziel się opinią

Share
d2o8l0e
d2o8l0e