Trwa ładowanie...
holderName

Wrocław. Pogoda. 17 października - deszczowa i zimna sobota. Lepsza aura w przyszłym tygodniu

Pogoda we Wrocławiu. Sobota nie przyniesie dobrej aury wrocławianom. Będzie mokro i chłodno. Równie nieciekawe perspektywy są na drugi dzień weekendu. Poprawa pogody dopiero w środku przyszłego tygodnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Pogoda. 17 października - deszczowa i zimna sobota. Lepsza aura w przyszłym tygodniu
Wrocław. Pogoda. 17 października - deszczowa i zimna sobota. Lepsza aura w przyszłym tygodniu (Pixabay)
holderName

Pogoda we Wrocławiu. Wydaje się, że wrocławianie przywykli już do tego, co serwuje im aura w ostatnich dniach. W tym roku wyjątkowo nie mamy babiego lata. Zamiast tego dzień po dniu mamy deszcz i niskie temperatury. Nie inaczej będzie w sobotę, 17 października 2020 roku.

Wrocław. Pogoda. 17 października 2020 - deszczowa i zimna sobota. Lepsza aura w przyszłym tygodniu

W sobotę we Wrocławiu na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st C, ale temperatura odczuwalna będzie jeszcze niższa i wyniesie ok. 4-5 st. C. To konsekwencja m.in. opadów deszczu. Krople z nieba będą spadać w stolicy Dolnego Śląska przez cały dzień. Będzie się jednie zmieniać intensywność opadów. Deszcz powinien wystąpić już nad ranem i pozostanie z mieszkańcami Wrocławia aż do godzin wieczornych. Średnio spadnie od 1 do 2 mm deszczu na godzinę.

holderName

W nocy temperatura we Wrocławiu spadnie do 6 st. C, przy czym odczuwalna znów będzie nieco niższa - wyniesie ok. 4 st. C.

Pielęgniarki oburzone słowami Jacka Sasina. Iwona Borchulska zabrała głos

Niedziela to kontynuacja trendu pogodowego z ostatnich dni. Temperatury wprawdzie nieco podskoczą do góry, bo termometry pokażą 11 st. C, ale znów pojawią się opady. Będą minimalne i przelotne. Do tego dojdzie mocniejszy wiatr, którego pojedyncze podmuchy osiągać będą nawet prędkość 50 km/h. Przez to temperatura odczuwalna będzie nieco niższa i wyniesie ok. 8 st. C.

holderName

Prognoza pogody dla Wrocławia na przyszły tydzień jest nieco korzystniejsza. W poniedziałek znów należy się spodziewać minimalnych i przelotnych opadów, ale termometry pokażą nawet 12-13 st. C. Ocieplenie ma nadejść w środę, kiedy to temperatura we Wrocławiu wyniesie 16 st. C. Równie dobrą aurę będziemy mieć w czwartek i piątek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName