Trwa ładowanie...
d11q7kt

Wrocław. Niewybuch na terenie zajezdni. Służby w akcji

W sobotnie popołudnie na terenie zajezdni Ołbin we Wrocławiu znaleziono niewybuch. Do akcji wkroczyły służby - policja oraz patrol saperski. Przewoźnik informuje, że nie powinno to mieć wpływu na kursowanie tramwajów w mieście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Niewybuch na terenie zajezdni. Służby w akcji
Wrocław. Niewybuch na terenie zajezdni. Służby w akcji (Google Maps)
d11q7kt

W sobotnie popołudnie, przy okazji prac trwających na terenie zajezdni Ołbin, odnaleziono niewybuch - najprawdopodobniej pochodzący z czasów II wojny światowej. Dość szybko na miejscu pojawiła się policja, która odgrodziła teren taśmą.

Na szczęście nietypowe znalezisko znajduje się w części zajezdni, która jest niedostępna dla przechodniów. Dlatego nie ma ryzyka pojawienia się grupy gapiów.

Wrocław. Niewybuch na terenie zajezdni. Służby w akcji

"Na terenie zajezdni Ołbin znaleziony został 'potencjalnie niebezpieczny przedmiot'. Na miejscu jest już policja oraz służby MPK" - poinformowało MPK Wrocław w momencie, gdy trwało oczekiwanie na przyjazd profesjonalnych saperów, których zadaniem będzie bezpieczne przetransportowanie pocisku.

d11q7kt

Koronawirus. Liczba zgonów rośnie. Dr Grzesiowski: "Jesteśmy u kresu wytrzymałości"

"Chcemy Was poinformować, że wszystko jest pod kontrolą i ta sytuacja nie powinna mieć wpływu na kursowanie tramwajów" - dodał miejski przewoźnik w oficjalnym komunikacie.

MPK Wrocław nie informuje, jakoby w związku z odnalezieniem niewybuchu konieczna była ewakuacja okolicznych mieszkańców. Kluczowy głos w tej sprawie mają osoby z patrolu saperskiego, które są odpowiedzialne za wyciągnięcie i zneutralizowanie "potencjalnie niebezpiecznego przedmiotu".

d11q7kt

Według wstępnych założeń, normalne funkcjonowanie zajezdni Ołbin przy ul. Słowiańskiej we Wrocławiu powinno być możliwe jeszcze w sobotni wieczór.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11q7kt

Podziel się opinią

Share
d11q7kt
d11q7kt