Trwa ładowanie...

Wrocław. Magnolia Park rusza z promocjami i prezentami. W puli nawet 30 tys. zł

Takiej akcji z kartami podarunkowymi w Magnolia Park jeszcze nie było. Wydarzenie potrwa aż tydzień. Początek już w piątek. W puli są nagrody o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.

Wrocław. Magnolia Park rusza z promocjami i prezentami. W puli nawet 30 tys. złWrocław. Magnolia Park rusza z promocjami i prezentami. W puli nawet 30 tys. złŹródło: Materiały prasowe
d3efeha
d3efeha

Magnolia Park, zarządzana przez Multi Poland, organizuje pierwszą akcję pro-sprzedażową w tym roku. Jej formuła jest dostosowana do ścisłego reżimu sanitarnego, który obowiązuje w Polsce. Obecnie prowadzenie wydarzeń stacjonarnych jest utrudnione, ale wybrana koncepcja jest zarówno bezpieczna, jak i atrakcyjna.

- Karta podarunkowa za zakupy w Magnolia Park jest jedną z ulubionych przez naszych klientów form promocji. Wybierając ten rodzaj aktywności, mamy pewność, że akcja obędzie się bezpiecznie, a to właśnie bezpieczeństwo jest dla nas wszystkich teraz najważniejsze - zaznacza Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park z Multi Poland.

Wrocław. Magnolia Park rusza z promocjami i prezentami. W puli nawet 30 tys. zł

Akcja potrwa w Magnolia Park przez tydzień od 5 do 12 lutego, codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Wyjątkiem będzie 7 lutego, ponieważ jest to niedziela niehandlowa. Aby dostać kartę podarunkową, trzeba w tych dniach zrobić zakupy na przynajmniej 150 zł na jednym paragonie.

Prof. Alicja Chybicka o szczepieniach pacjentów onkologicznych

Magnolia Park na każdy dzień przygotowała 150 kart o wartości 30 zł każda. To oznacza, że w puli nagród jest aż 30 000 zł. Karty będą do odbioru w Punkcie Informacyjnym przy Cukierni Sowa.

d3efeha

Wrocław. Bezpieczne zakupy w dobie COVID-19

Magnolia Park zapewnia bezpieczne warunki udziału w akcji i korzystania z centrum handlowego. - Pod względem organizacyjnym jesteśmy przygotowani do funkcjonowania w pełnym reżimie sanitarnym. W całym centrum obowiązuje zasada DDM, czyli dystans - dezynfekcja - maseczki. Przestrzegając tej zasady, możemy cieszyć się z ponownego otwarcia większości sklepów. Dodatkowo zachęcamy do płatności kartami i innymi formami bezgotówkowymi - przypomina Joanna Sawośko-Duda.

Magnolia Park już w ubiegłym roku otrzymała certyfikat SafeGuard, który jest potwierdzeniem tego, że centrum handlowe działa zgodnie z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych oraz spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19.

Na parterze i piętrze rozmieszczono łącznie 25 podajników z płynem do dezynfekcji rąk. Regularnie dezynfekowane są takie miejsca jak poręcze schodów ruchomych oraz balustrady, klamki, przyciski w windach, bankomatach i innych tego typu urządzeniach, a także pozostałe elementy infrastruktury wspólnej. W Punkcie Informacyjnym można dostać bezpłatne maseczki i rękawiczki.

Natomiast zasada dystansu obowiązuje nie tylko w pasażach oraz korytarzach, ale także w strefach wypoczynkowych. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone, aby umożliwić komunikację jednokierunkową. Ruchome schody i windy są oznakowane w sposób określający bezpieczne z nich korzystanie.

d3efeha

Liczba klientów zarówno w centrum, jak i sklepach jest na bieżąco monitorowana, ponieważ w tym zakresie wciąż obowiązują limity. Informacje o dopuszczalnej liczbie osób znajdują się przy wejściach do Magnolia Park oraz na witrynach sklepowych. Od 1 lutego nie obowiązują natomiast godziny dla seniorów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3efeha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3efeha