Trwa ładowanie...
dhuwmut

Wrocław: książki nas uratują, ratujmy księgarnie

Koronawirus zamknął ich po dwakroć: jako kawiarnię i jako księgarnię. Wrocławska kultowa cafe księgarnia Tajne Komplety przestała działać tuż przed obchodami swojego jubileuszu dziesięciolecia. Jej założyciele, którzy jak wielu przedsiębiorców stają przed widmem katastrofy, postanowili się bronić i przygotowali tajny bon na trudne czasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stare książki (Pixabay.com)
dhuwmut

Tajne Komplety, działające w siedzibie w tajemniczym zakątku wrocławskiego Rynku - w Przejściu Garncarskim, dla wielu wielbicieli książek są miejscem ważnym nie tylko z uwagi na szczególną dbałość o wysoki poziom asortymentu, zasobnego w starannie wyselekcjonowane nowości wydawnicze. To także miejsce spotkań z autorami, centrum życia kulturalnego i towarzyskiego.

Teraz, jak piszą w sieci prowadzący placówkę, to w zasadzie początek końca. Ostatnią deskę ratunku widzą w kolportowaniu "tajnego bonu na trudne czasy". Na stronie internetowej cafe księgarni widnieje więc oferta na zakup bonów w różnych nominałach. Będzie można je zrealizować, gdy tylko znów Tajne Komplety zostaną otwarte.

"Do każdego zakupionego bonu dołączamy bonusy: kawę czy herbatę za friko, Kalendarz Antka Wajdy na 2020 i wiele innych atrakcji. Ale przede wszystkim dołączamy naszą szczerą - wielką jak fontanna płetwala błękitnego - wdzięczność" - zapewniają twórcy księgarni.

dhuwmut

Podziel się opinią

Share

dhuwmut

dhuwmut
dhuwmut