Trwa ładowanie...
d3bm983

Wrocław. Koniec przebudowy w Zespole Szkół nr 20. Placówka zyskała nowoczesną salę gimnastyczną

Nadal nie wiadomo, czy uczniowie wrócą do szkół 1 września. Jednak Zespół Szkół nr 20 przy ul. Kłodnickiej we Wrocławiu szykuje się do nowego roku szkolnego. Właśnie zakończyły się tam prace przy nowoczesnej sali gimnastycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Koniec przebudowy w Zespole Szkół nr 20. Placówka zyskała nowoczesną salę gimnastyczną
Wrocław. Koniec przebudowy w Zespole Szkół nr 20. Placówka zyskała nowoczesną salę gimnastyczną (Materiały prasowe)
d3bm983

Koronawirus sprawia, że ciągle nie wiadomo, czy 1 września dzieci wrócą do szkół. W ostatnich dniach w Polsce odnotowywany jest nagły wzrost zachorowań na COVID-19. Niezależnie od decyzji władz, Wrocław szykuje się do roku szkolnego 2020/2021.

W ramach przygotowań zakończyła się przebudowa Zespołu Szkół nr 20 przy ul. Kłodnickiej we Wrocławiu. Dzięki wysiłkom miasta placówka zyskała nowoczesną salę gimnastyczną, do tańca oraz fitness. Pojawiły się tam także nowe szatnie i toalety.

Wrocław. Koniec przebudowy w Zespole Szkół nr 20. Placówka zyskała nowoczesną salę gimnastyczną

d3bm983

Zakres prac w Zespole Szkół nr 20 przy ul. Kłodnickiej był dość rozległy. Obejmował m.in. przebudowę bloku sportowego oraz adaptację piwnicy na nowe zaplecze szatniowo-sanitarne i magazynowe. Wyremontowano m.in. sale gimnastyczne, przebudowano korytarze, a dotychczasowe zaplecze sportowe przekształcono na salkę fitness i małą siłownię.

ZOBACZ WIDEO: Kontrole kurortów. UOKiK rozprawia się z naciągaczami

- Dzięki tej inwestycji zajęcia wychowania fizycznego będą odbywać się w nowoczesnej i bardziej komfortowej przestrzeni. Wierzymy, że odnowione i unowocześnione sale pomogą młodym wrocławianom realizować swoje sportowe pasje - mówi Bartosz Nowak z Zarządu Inwestycji Miejskich we Wrocławiu.

d3bm983

Koszt inwestycji to prawie 4 mln złotych.

Czytaj także: Koronawirus. Zmiany w MPK Wrocław. Kierowcy i motorniczy będą otwierać drzwi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3bm983

Podziel się opinią

Share

d3bm983

d3bm983