Trwa ładowanie...
holderName

Wrocław. Awaria elektrociepłowni. Pół miasta bez ogrzewania

Z powodu dużej awarii w Elektrociepłowni Wrocław znaczna część miasta nie ma ciepłej wody ani ogrzewania. Mimo zapowiedzi, dostaw energii cieplej nie udało się przywrócić w sobotę do 12.00. Firma Fortum zapewnia, że ciepło powróci w niedzielę o godzinie 8.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Awaria elektrociepłowni. Pół miasta bez ogrzewania
Wrocław. Awaria elektrociepłowni. Pół miasta bez ogrzewania (Materiały prasowe)
holderName

Ogrzewania nie mają duże wrocławskie osiedla: Różanka, Poświętne, Śródmieście, Biskupin i Karłowice - informuje "Gazeta Wrocławska". Prace związane z usunięciem awarii miały się zakończyć w sobotę. Niestety, już teraz wiadomo, że ciepło powróci do mieszkań dopiero w niedzielę, 18 października o godzinie 8.00.

Wrocław. Awaria elektrociepłowni. Pół miasta bez ogrzewania

Mieszkańcy mają nadzieję, że termin ten nie ulegnie zmianie po raz kolejny. Brak ciepłej wody i ogrzewania o tej porze roku powoduje spory dyskomfort. Szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Niewskazane jest mycie niemowlaków w zimnej wodzie, na wspominając o tym, że kilkumiesięczny człowiek wymaga nieco wyższej niż zazwyczaj temperatury w mieszkaniu.

holderName

Przedstawicielka firmy Fortum wyjaśniła sytuację na łamach "Gazety Wrocławskiej". - Na odcinku magistrali ciepłowniczej, która należy do producenta ciepła, Elektrociepłowni Wrocław, nastąpiła awaria. W związku z nią są zakłócenia w dostawach ciepła. Fortum przekonfigurowało system ciepłowniczy, aby występujące niedogodności zminimalizować - tłumaczy Karolina Buczkowska z biura komunikacji Fortum.

Pielęgniarki oburzone słowami Jacka Sasina. Iwona Borchulska zabrała głos

Problemy z dostawami ciepła trwają od nocy z czwartku na piątek. Mieszkańcy walczą więc z niedogodnościami już od kilku dni. Na szczęście w ciągu doby temperatura nie spada jeszcze poniżej zera.

holderName

Nie wiadomo, co dokładnie stało się we wrocławskiej Elektrociepłowni i jakie są przyczyny awarii. Fortum nie informuje o problemie ani przebiegu prac naprawczych - uspokaja jedynie mieszkańców. Ciepło powinno wrócić w niedzielny poranek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName