Trwa ładowanie...
holderName

Wrocław. Amazon zatrudnia nowych pracowników. Firma szykuje się na okres przedświąteczny

Amazon ogłosił, że stworzył 2 tys. nowych miejsc pracy w Polsce w 2020 roku, zwiększając łączną liczbę stałych pracowników do 18 tys. Dodatkowo firma rozpoczęła rekrutację pracowników tymczasowych, szykując się na przedświąteczny szał zakupów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Amazon zatrudnia nowych pracowników. Firma szykuje się na okres przedświąteczny
Wrocław. Amazon zatrudnia nowych pracowników. Firma szykuje się na okres przedświąteczny (Materiały prasowe)
holderName

- Od wielu lat jesteśmy aktywni na polskim rynku i z radością ogłaszamy, że nasz zespół powiększył się do 18 tys. pracowników. Jestem szczególnie dumny z tego, że udało się to osiągnąć w roku tak pełnym wyzwań. Cieszę się, że możemy zaoferować stabilne zatrudnienie w bezpiecznym środowisku, połączone z atrakcyjnymi zarobkami i dodatkowymi świadczeniami już od pierwszego dnia - powiedział Marian Sepesi, regionalny dyrektor Amazona ds. operacji na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Zapewniamy też wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego profesjonalistom, od menedżerów operacyjnych, inżynierów, ekspertów ds. HR, finansów i IT, po absolwentów gotowych dołączyć do naszego zespołu - dodał Marian Sepesi.

Wrocław. Amazon zatrudnia nowych pracowników. Firma szykuje się na okres przedświąteczny

Ponadto, rozpoczęto rekrutację na 10 tys. stanowisk sezonowych na okres przedświąteczny. Amazon tworzy najbardziej nowoczesne miejsca pracy, oferując wiodące w branży wynagrodzenie oraz gamę rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo swoim pracownikom.

holderName

Pielęgniarki oburzone słowami Jacka Sasina. Iwona Borchulska zabrała głos

Od marca firma wprowadziła również ponad 150 usprawnień w zakresie bezpieczeństwa, w tym maseczki ochronne, proces mierzenia temperatury, bezpieczny dystans oraz zwiększoną częstotliwość sprzątania we wszystkich budynkach.

Zarówno stałym, jak i sezonowym pracownikom Amazon oferuje atrakcyjne wynagrodzenie - podstawowa stawka wynosi co najmniej 20 zł brutto za godzinę, oraz dodatkową premię miesięczną w wysokości do 15%, uzależnioną od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu.

holderName

Ponadto, osoby pracujące od 8 listopada do 26 grudnia otrzymają świąteczny dodatek do podstawowego wynagrodzenia (min. 20 zł za godzinę) w wysokości 4 zł za godzinę, więc łączna stawka początkowa w tym okresie wyniesie 24 zł brutto. Firma zapewnia również dodatkowe świadczenia, takie jak bezpłatny transport do i z miejsca pracy na wybranych trasach, ciepłe posiłki za 1 zł, ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną.

- W naszych centrach logistycznych trwają przygotowania do okresu przedświątecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w tym roku przyjmiemy do naszego zespołu ponad 10 000 pracowników sezonowych, którzy pomogą nam w realizacji zamówień klientów - powiedziała Magdalena Zagrodnik, regionalny kierownik HR w Amazon Fulfillment Poland.

- Osoby, które do nas dołączą, już od pierwszego dnia będą mogły korzystać z tych samych benefitów i świadczeń, co nasi stali pracownicy. Poza tym będą mieli okazję doświadczyć niesamowitej atmosfery, która zawsze panuje w naszych centrach przed Świętami - dodała Zagrodnik.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName