Trwa ładowanie...

Wielkanoc 2020. Wrocław. Sklepy otwarte w Wielką Sobotę. Godziny otwarcia - Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour i Tesco

Koronawirus we Wrocławiu. Wielkanoc w tym roku jest inna niż zwykle. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa. Sklepy są zmuszone do funkcjonowania w ograniczonym charakterze. Zmienią się też godziny otwarcia.

Share
Wielkanoc 2020. Wrocław. Sklepy otwarte w Wielką Sobotę. Godziny otwarcia - Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour i TescoŹródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Lionel Allorge
detzokh

Stan epidemii oraz ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa sprawiły, że obecnie w Polsce zamknięta jest większość sklepów. Nieczynne są też galerie handlowe. Otwarte mogą być sklepy oferujące żywność. W tych może się jednak znajdować ograniczona liczba osób.

Wielkanoc. Wrocław. Godziny otwarcia sklepów

Biedronka - godziny otwarcia w Wielką Sobotę

Zakupy w Wielką Sobotę reguluje ustawa dotycząca handlu. Sklepy sieci Biedronka będą musiały zostać zamknięte o godz. 13.55. Pięć minut później sklep musi bowiem opuścić ostatni pracownik.

detzokh

Lidl - godziny otwarcia w Wielką Sobotę

Lidl poszedł drogą Biedronki i w okresie przedświątecznym również postanowił otworzyć wiele sklepów przez 24h. W pozostałych zakupy można zrobić od 6 rano do północy. W Wielką Sobotę zakupy zrobimy od 6 rano do 13:30.

Kaufland - godziny otwarcia w Wielką Sobotę

Niemiecka sieć posiada we Wrocławiu kilka sklepów. W tym mieszczącym się na ul. Legnickiej w Wielką Sobotę zakupy zrobimy od północy aż do godz. 13.

Kaufland na ul. Bardzkiej w Wielką Sobotę bramy sklepu otworzy o godz. 5. Zakupy będzie można zrobić aż do godz. 13.

detzokh

Sklep na ul. Sieradzkiej w Wielką Sobotę zostanie otwarty o godz. 7. Ostatni klienci będą musieli go opuścić o godz. 13. Identycznie będzie to wyglądać w przypadku sklepu na ul. Jana Długosza.

Carrefour - godziny otwarcia w Wielką Sobotę

W Wielką Sobotę oba wrocławskie sklepy Carrefoura będą otwarte do godz. 6:30 do 13.

Tesco - godziny otwarcia w Wielką Sobotę

We Wrocławiu ciągle funkcjonują też sklepy sieci Tesco, która ostatnio ogranicza działalność w Polsce. W Wielką Sobotę zakupy w nich zrobimy do godz. 13.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

detzokh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
detzokh
detzokh