Trwa ładowanie...

Straż Miejska rozdaje karmę dla zwierząt. Zainteresowanie jest ogromne

Bielawskiej Straży Miejskiej los lokalnych zwierząt nie jest obojętny. Przedstawiciele służb rozdają pokarm dla pupili wszystkim tym, którzy mają problem z zapewnieniem pożywienia swoim podopiecznym.

Share
Straż Miejska rozdaje karmę dla zwierząt. Zainteresowanie jest ogromne
Straż Miejska rozdaje karmę dla zwierząt. Zainteresowanie jest ogromneŹródło: Straż Miejska Bielawa
d1ojum8

Straż Miejska z Bielawy poinformowała oficjalnie, że posiada dobrej jakości karmę dla zwierząt, którą rozda mieszkańcom mającym problem z zapewnieniem pożywienia swoim podopiecznym.

Straż Miejska rozdaje karmę dla zwierząt. Zainteresowanie jest ogromne

"Każda osoba potrzebująca pożywienia dla swojego pupila proszona jest o zgłoszenie się do siedziby Straży Miejskiej lub o kontakt telefoniczny pod numerem 669 102 102" - czytamy na oficjalnym profilu bielawskiej straży na Facebooku.

Dzwonić można również w sytuacji, gdy nie jest się osobą potrzebującą wsparcia, ale zna się kogoś, kto powinien otrzymać karmę. Akcja prowadzona jest do wyczerpania zapasów. Z informacji Straży Miejskiej wynika, że chętnych jest więcej, niż karmy. W pierwszych dniach pokarm rozchodził się w zastraszającym tempie. 

d1ojum8

Władze USA przekreśliły Polskę? Były ambasador stawia sprawę jasno

Strażnicy apelują, aby zgłaszały się jedynie osoby, które naprawdę mają problem z zapewnieniem pokarmu swoim zwierzętom. Istnieje spore zagrożenie, że po darmową karmę sięgają również ci, którzy są w stanie sami kupić pożywienie, jednak nie chcą wydawać własnych pieniędzy. Zainteresowanie akcją jest ogromne.

Strażnikom z Bielawy należą się brawa za akcję. Zwłaszcza że wiele organizacji ratujących zwierzęta ledwo wiąże koniec z końcem. W ostatnich dniach, z powodu braków finansowych, swoje interwencje wstrzymał Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ojum8

Podziel się opinią

Share
d1ojum8
d1ojum8