Trwa ładowanie...

Pogoda. Wrocław. 4 maja - w oczekiwaniu na wiosnę. Wtorek pogodny, ale od środy znów zimno i mokro

Pogoda we Wrocławiu. We wtorek mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska przez chwilę będą mogli się nacieszyć wyższą temperaturą, a momentami nawet błękitnym niebem. Jednak już od środy pogoda się zepsuje - znów pojawi się deszcz, a także ochłodzenie.

Share
Pogoda. Wrocław. 4 maja 2021 - w oczekiwaniu na wiosnę. Wtorek pogodny, ale od środy znów zimno i mokro
Pogoda. Wrocław. 4 maja 2021 - w oczekiwaniu na wiosnę. Wtorek pogodny, ale od środy znów zimno i mokroŹródło: Materiały WP, Fot: Adobe
d4dl6m0

Pogoda we Wrocławiu. Majówka 2021 dobiegła końca i większość wrocławian będzie chciała o niej zapomnieć, bo długi weekend przyniósł niskie temperatury, intensywny wiatr i opady deszczu.

Dobrą wiadomością jest to, że we wtorek pogoda w stolicy Dolnego Śląska poprawi się względem tego, co obserwowaliśmy w ostatnich dniach. Zła informacja jest taka, że niezła aura pozostanie z nami na ledwie jedną dobę.

d4dl6m0

Pogoda. Wrocław. 4 maja 2021 - w oczekiwaniu na wiosnę. Wtorek pogodny, ale od środy znów zimno i mokro

We wtorek, 4 maja we Wrocławiu na termometrach może pojawić się nawet 18 st. C. To temperatura, jakiej od dawna nie widziano w rejonie. Niestety, wrocławianom nadal dokuczać będzie mocniejszy wiatr, którego prędkość wynosić będzie od 18 do 28 km/h. Pojedyncze podmuchy przekroczą z kolei 50 km/h.

Dr Grzesiowski wyjaśnia, dlaczego należy szczepić dzieci przeciwko COVID-19

W nocy z wtorku na środę we Wrocławiu mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a temperatura spadnie do 8 st. C.

d4dl6m0

Środa, 5 maja przyniesie załamanie aury. Dojdzie do ochłodzenia (12 st. C), a dodatkowo pojawią się opady deszczu. Należy się ich spodziewać przede wszystkim do południa (opad na poziomie 2-4 mm), a także w godzinach popołudniowych.

Jeszcze gorzej będzie wyglądać pogoda w czwartek, 6 maja. Wtedy na termometrach zobaczymy ok. 10 st. C. Przez cały dzień we Wrocławiu będą też występować opady deszczu, których intensywność będzie się zmieniać.

Pogoda poprawi się dopiero pod koniec tygodnia. W niedzielę na termometrach zobaczymy 23 st. C. Kolejne dni będą równie ciepłe, co daje nadzieję, że wiosna na dobre zawita do Wrocławia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4dl6m0

Podziel się opinią

Share
d4dl6m0
d4dl6m0