Trwa ładowanie...
dbgn1fz

Oława. O krok od tragedii podczas naprawy. Samochód przygniótł mężczyznę

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Oławie. Starszy mężczyzna podczas naprawy został przygnieciony przez własny samochód. Na szczęście pomoc przyszła na czas i udało się go uratować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oława. O krok od tragedii podczas naprawy. Samochód przygniótł mężczyznę
Oława. O krok od tragedii podczas naprawy. Samochód przygniótł mężczyznę (dziejsie.wp.pl, Fot: ŁaskOnline.pl)
dbgn1fz

Dwa wozy strażackie oraz policja pojawiły się na posesji przy ul. Okólnej w Oławie, gdzie starszy mężczyzna w domowych warunkach zajął się naprawianiem swojego samochodu. Jak informuje portal olawa24.pl, w pewnym momencie pojazd zsunął się z podnośnika i przygniótł jego właściciela.

Oława. O krok od tragedii podczas naprawy. Samochód przygniótł mężczyznę

Najpierw do akcji wkroczyli domownicy oraz sąsiedzi, którzy próbowali własnymi siłami wyciągnąć zakleszczonego mężczyznę spod osobowego Forda. Mimo zaangażowania w akcję kilku osób, nie podołały one zadaniu i konieczne stało się wezwanie profesjonalnej pomocy.

dbgn1fz

Dlatego na miejscu pojawiły się dwa wozy strażackie oraz policja. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu zdołali wydostać zakleszczonego mężczyznę spod samochodu. Jako że pomoc nadeszła na czas, to udało się uniknąć najgorszego.

Koronawirus. Liczba zgonów rośnie. Dr Grzesiowski: "Jesteśmy u kresu wytrzymałości"

Cała sytuacja jest najlepszym dowodem na to, że również podczas zwykłych prac domowych w błahej sytuacji może nas zgubić rutyna. Dlatego należy przykładać maksymalną uwagę do kwestii bezpieczeństwa i odpowiednio przygotować sobie miejsce pracy. Niewiele bowiem brakowało, a rutynowa naprawa pod domem w Oławie zakończyłaby się tragicznie.

dbgn1fz

Z kolei służby zwracają uwagę na to, by w przypadku wątpliwości co do tego typu napraw zwrócić się do autoryzowanego warsztatu, gdzie otrzymamy fachową pomoc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbgn1fz

Podziel się opinią

Share
dbgn1fz
dbgn1fz