Trwa ładowanie...

Koronawirus. Zakażony pracownik. Centrum Obsługi Podatnika zamknięte

W związku z potwierdzonym przypadkiem zarażenia koronawirusem u jednego z pracowników Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4, od 8 kwietnia (czwartek), stanowiska obsługi podatnika nr 16, 17 i 18 w sali nr 3 zostają zamknięte do odwołania.
Share
Koronawirus. Zakażony pracownik. Centrum Obsługi Podatnika zamknięte
Koronawirus. Zakażony pracownik. Centrum Obsługi Podatnika zamknięteŹródło: Materiały prasowe
d3t3rde

Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej zostało poddane procesowi odkażania. Co ważne, nadal można będzie załatwić sprawy w COM w zakresie dowodów osobistych, rejestracji pojazdów, praw jazdy czy spraw meldunkowych.

Koronawirus. Zakażony pracownik. Centrum Obsługi Podatnika zamknięte

Wszystkie sprawy, które dotychczas mieszkańcy Wrocławia załatwiali w Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4, nadal można będzie załatwić w COP przy ul. Kotlarskiej 41 w godz. 8:00-15:15. Warto jednak podkreślić, że z powodu pandemii COP przy ul. Kotlarskiej również pracuje w zmniejszonej obsadzie i należy liczyć się z utrudnieniami.

d3t3rde

Wrocławski magistrat przypomina również, że większość spraw urzędowych można załatwić zdalnie - za pośrednictwem ePUAP, telefonicznie lub pocztą tradycyjną. Miasto zachęca również do składania deklaracji podatkowych za pośrednictwem nowego portalu Przyjazne Deklaracje przyjazne-deklaracje.pl/wroclaw.

"Polska" szczepionka na COVID-19 jeszcze latem? Szef PFR zdradził szczegóły

Telefonicznie i mailowo można wciąż także kontaktować się z Centrum Wsparcia Przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą zasięgnąć informacji oraz złożyć wniosek w zakresie ulg, ujętych w ramach Wrocławskiego Pakietu Pomocowego. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45, urzędnicy i eksperci czekają na przedsiębiorców pod numerami telefonów: 71 777 72 87, 71 777 73 10, 71 777 74 26.

d3t3rde

Uruchomione są także 2 dedykowane adresy mailowe:

  • do składania wniosków: pomoc.firma@um.wroc.pl
  • do udzielania informacji: centrum.firma@um.wroc.pl

Centrum Obsługi Podatnika obsługuje klientów m.in. w zakresie spraw związanych z podatkami (od nieruchomości, od środków transportowych, podatkiem rolnym i leśnym) oraz opłatami (skarbowymi, za użytkowanie wieczyste gruntów).

d3t3rde

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3t3rde

Podziel się opinią

Share
d3t3rde
d3t3rde