Trwa ładowanie...
duqmm3u

Koronawirus w Polsce. Wrocław i Dolny Śląsk. Sporo nowych zakażeń. Również w naszym regionie

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport dotyczący wzrostu zakażeń COVID-19 w naszym kraju. W ciągu ostatniej doby przybyło 600 chorych na koronawirusa. Znów spory wzrost odnotowano na Dolnym Śląsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Wrocław i Dolny Śląsk. 600 nowych zakażeń. Sporo również w naszym regionie
Koronawirus w Polsce. Wrocław i Dolny Śląsk. 600 nowych zakażeń. Sporo również w naszym regionie (Politechnika Wrocławska)
duqmm3u

Koronawirus w Polsce. Znamy już najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia dotyczący zakażeń COVID-19 w naszym kraju. Tylko w ciągu ostatniej doby koronawirusa potwierdzono u 600 kolejnych osób. Największy wzrost zachorowań odnotowano w województwie małopolskim (111). Na kolejnych pozycjach znalazły się województwa mazowieckie (70) i śląskie (62).

Koronawirus w Polsce. Wrocław i Dolny Śląsk. 600 nowych zakażeń. Sporo również w naszym regionie

Niestety, w środę potwierdzono też sporo nowych przypadków koronawirusa na Dolnym Śląsku. Ostatnia doba przyniosła bowiem kolejnych 47 zachorowań.

duqmm3u

Ministerstwo Zdrowia poinformowało też o zgonie 10 osób zakażonych koronawirusem. W tym gronie nie ma jednak mieszkańców Dolnego Śląska.

"To jest bardzo nietypowe zachowanie". Kryminolog o sprawie 14-letniej Roksany

"Mamy 47 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: zgorzeleckiego, lubińskiego, bolesławieckiego, trzebnickiego i milickiego" - przekazał z kolei wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski.

duqmm3u

Jak wynika z raportu wojewody, od początku pandemii koronawirusa COVID-19 potwierdzono u 4488 mieszkańców województwa dolnośląskiego. Równocześnie 3604 osób uznaje się za wyleczonych z koronawirusa.

Obecnie kwarantanną lub izolacją objętych jest 2288 Dolnoślązaków. Nadzór epidemiologiczny dotyczy 231 osób. Równocześnie w szpitalach ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19 przebywa 82 pacjentów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duqmm3u

Podziel się opinią

Share
duqmm3u
duqmm3u