Trwa ładowanie...

Koronawirus. Już 10 tys. posiłków trafiło do wrocławskich medyków. Na tym nie koniec

Na początku listopada 2020 roku Wrocławski Park Technologiczny rozpoczął akcję wsparcia personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, który codziennie walczy z koronawirusem o nasze zdrowie i życie. We współpracy z Cafe Równik i firmą KINIA WPT przygotowało dla nich już ponad 10 tysięcy posiłków.

Koronawirus. Już 10 tys. posiłków trafiło do wrocławskich medyków. Na tym nie koniecKoronawirus. Już 10 tys. posiłków trafiło do wrocławskich medyków. Na tym nie koniecŹródło: Materiały prasowe
d4wd1mr
d4wd1mr

Z pandemią koronawirusa wszyscy zmagamy się już od kilkunastu miesięcy. Z nowym rokiem na horyzoncie pojawiła się nadzieja na jej zakończenie i powrót do normalności.

Nie oznacza to jednak, że możemy już zrezygnować z działań na rzecz wspólnego bezpieczeństwa oraz wspierania tych, którzy nieustannie mierzą się z pandemią na pierwszym froncie - personelu medycznego szpitali i innych placówek medycznych.

Koronawirus. Już 10 tys. posiłków trafiło do wrocławskich medyków. Na tym nie koniec

- Wierzymy, że z pandemią możemy wygrać tylko wspólnym wysiłkiem, przestrzegając zasad sanitarnych i pomagając sobie nawzajem. Właśnie dlatego kontynuujemy naszą akcję wspierania medyków z Wojewódzkiego Szpitala im. J. Gromkowskiego, dostarczając im codziennie ciepłe posiłki. Przy okazji cieszymy się, że możemy pomóc branży gastronomicznej, szczególnie naszym przyjaciołom z Cafe Równik - komentuje Maciej Potocki, prezes WPT.

Brak prawa do odmowy przyjęcia mandatu. Roman Giertych o państwie policyjnym

Posiłki na zlecenie WPT przygotowuje zespół wyjątkowej klubokawiarni, Cafe Równik, działającej na wrocławskim Nadodrzu, w której jako kelnerzy i barmani pracują osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi, oraz działająca w WPT firma cateringowa KINIA.

d4wd1mr

Codziennie dostarczanych jest do szpitala przy ul. Koszarowej kilkaset obiadów po to, by choć trochę ułatwić pracę całemu personelowi medycznemu placówki.

- W ramach naszej akcji pokazujemy również, w jaki sposób można połączyć siły pomiędzy przedsiębiorcami, osobami z niepełnosprawnościami i instytucjami wspierającymi biznes. Współpracując możemy więcej - nie tylko wesprzeć walkę z pandemią, ale i pomóc sobie nawzajem - podsumowuje prezes WPT.

Trwająca od 9 listopada akcja WPT to już ponad 10 tysięcy posiłków dla medyków. Na tym jednak koniec - akcja będzie kontynuowana w kolejnych miesiącach!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4wd1mr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4wd1mr