Trwa ładowanie...
d1aq4gx

Kings of Leon w Polsce. Znamy miejsce i datę koncertu. Kiedy sprzedaż biletów?

Amerykańska grupa Kings of Leon przyjeżdża do Polski. Już w czerwcu zagrają swoje największe hity na Stadionie Wrocław. To nie pierwszy koncert zespołu w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kings of Leon we Wrocławiu
Kings of Leon we Wrocławiu (East News, Fot: Jared Followill)
d1aq4gx

Kings of Leon już 24 czerwca zagra na scenie rozstawionej na Stadionie Wrocław. Będzie to pierwszy występ zespołu we Wrocławiu, ale nie w Polsce.

Kings of Leon pojawiał się już na scenie w Krakowie (2016), na Open'er Festival w Gdyni (2009 i 2013) oraz Orange Warsaw Festival (2014 i 2017). Za każdym razem zespół podkreślał, że bardzo lubi występować w Polsce.

King of Leon we Wrocławiu. Ceny i sprzedaż biletów

Na razie nie wiadomo, jakie będą ceny biletów na koncert Kings of Leon. Wiadomo jednak, że trafią do sprzedaży 12 lutego. Dzień wcześniej w przedsprzedaży będą mogli je kupić członkowie oficjalnego fanklubu Kings of Leon, a także użytkownicy allegro.

d1aq4gx

Podczas koncertu Kings of Leon zagra zarówno utwory z najnowszej płyty, jak i największe przeboje z poprzednich albumów studyjnych.

Kings of Leon – informacje o zespole

Kings of Leon to zespół rockowy w Nashville w USA. W jego skład wchodzi trzech braci oraz kuzyn. Zespół powstał u schyłku lat 90. XX wieku. Ich pierwszy minialbum powstał w 2003 roku. Pierwszym pełnym albumem był Youth and Young Manhood wydany w tym samym roku. Muzycy szybko zyskali popularność, szczególnie poza USA. Do dziś mają najwięcej fanów w Europie, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Na ich koncie znajduje się 7 albumów oraz 3 minialbumy.

Kings of Leon było 4-krotnie nagradzane Nagrodą Grammy.

d1aq4gx

Podziel się opinią

Share
d1aq4gx
d1aq4gx