ycipk-1l6ge7
NEWSY

Wybory parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu nr 3 [Wrocław]

Wybory do Sejmu i Senatu za nieco ponad tydzień. 13 października wszyscy Polacy, którzy mają czynne prawo do głosowania, mogą pójść do lokalu wyborczego i zagłosować na kandydatów do Sejmu i Senatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019 odbędą się w niedzielę 13 października
Wybory parlamentarne 2019 odbędą się w niedzielę 13 października (PAP, Fot: PAP)
ycipk-1l6ge7

Okręg nr 3 w wyborach parlamentarnych 2019 ma swoją siedzibę we Wrocławiu. W jego skład wchodzi część województwa dolnośląskiego, która obejmuje powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski oraz sam Wrocław.

Kandydaci komitetu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego to lista nr 1:

  1. PROTASIEWICZ Jacek
  2. ZEGAN Maciej Adam
  3. BRONOWICKA Joanna Barbara
  4. DUDA Grzegorz Tomasz
  5. SOCHA Jan
  6. MALEC Tomasz Stanisław
  7. LECH Ryszard
  8. SZYDEŁKO Witold
  9. LITWIN Ewa Grażyna
  10. KURYŚ Hieronim Stanisław
  11. WARCHOLIŃSKI Marek
  12. KWIATKOWSKA-KORCZAK Janina
  13. KUCHARSKA Aleksandra Anna
  14. KUŹMICZ Łukasz Maciej
  15. GROCHOLSKI Bartosz Krystian
  16. MACAŁA Łukasz Michał
  17. SZULC Joanna Alicja
  18. FURDYNA Jolanta Stanisława
  19. ZALEWSKI Karol Henryk
  20. BUBNICKA Barbara Maria
  21. KOWALSKI Arkadiusz Rafał
  22. MAJOCHA Elżbieta Marta
  23. SOŁTYS Jacek Jan
  24. ADAMCZYK-POGORZELEC Bożena Maria
  25. BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka
  26. PAWNUK Emilia Maria
  27. MRÓZ-MOŻDŻONEK Joanna Róża
  28. ŁOPATKA Mirosław Mieczysław
ycipk-1l6ge7

Kandydaci z listy nr 2, reprezentują komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości:

  1. STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka
  2. HRENIAK Paweł Marek
  3. ŚWIAT Jacek
  4. CZARNECKI Przemysław Maksymilian
  5. CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria
  6. JAROCH Andrzej Stanisław
  7. JĘDRYSEK Mariusz Orion
  8. SOIN Agnieszka Anna
  9. DYTKO Piotr Jan
  10. ADAMSKI Artur
  11. BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz
  12. BARTNIK Wojciech Stanisław
  13. DOMAGAŁA Krzysztof Marek
  14. KOWALCZYK Roman
  15. PIEŃKOWSKI Robert
  16. STOPA Urszula Maria
  17. ZAJĄC Wiesław Antoni
  18. BRZĄKAŁA Agnieszka Maria
  19. WAWRZYNIAK Adrian Sławomir
  20. WOJEWÓDKA Karolina
  21. PIECHEL Michał
  22. STRUMECKA Marzanna Teresa
  23. LESZCZYŃSKA-NER Zofia Maria
  24. HARASNY Marek
  25. MAKSYMIAK Magdalena Maria
  26. MROZOWSKA Karolina Marta
  27. KEMPA Cezary Piotr
  28. CZARTORYSKI Tytus Henryk

Lista nr 3 to kandydaci komitetu wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej:

  1. ŚMISZEK Krzysztof Jan
  2. STOŻEK Marta Magdalena
  3. SIKORA Arkadiusz
  4. LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta
  5. AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr
  6. JOKS Marlena Ewa
  7. KOZDROWICKI Piotr Sebastian
  8. ŁAGOWSKA Anna Katarzyna
  9. ELSNER Wincenty Aleksander
  10. PILNY Maciej
  11. GAJDZIŃSKA Anna
  12. WICHA Stanisław
  13. MAŚLAK Robert
  14. DĄBROWSKA Katarzyna
  15. ŚMIAŁEK Danuta Maria
  16. TERPIŁOWSKA Irena Róża
  17. MINCER Tadeusz Albert
  18. KORDEK-CHMIELEWSKA Agnieszka Katarzyna
  19. OLIK Waldemar Antoni
  20. CHŁÓDEK Agnieszka Barbara
  21. MARKOWSKI Krzysztof
  22. HODOWANY Andrzej Jerzy
  23. NIEMIEC Jan Mateusz
  24. BANACH Maria Teresa
  25. WARZYCHA Małgorzata Danuta
  26. PELWECKI Mateusz Dariusz
  27. BOBIŃSKI Grzegorz Paweł
  28. DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa
ycipk-1l6ge7

Kandydaci komitet Konfederacja Wolność i Niepodległość znaleźli się na liście nr 4.

  1. TUDUJ Krzysztof
  2. IWASZKIEWICZ Robert Jarosław
  3. POŹNIAK Łukasz Patryk
  4. TAMULEWICZ Miłosz Michał
  5. SZOKALSKI Krzysztof Józef
  6. FABISIAK Michał
  7. WALCZYK Katarzyna Natalia
  8. CZECH Marta Anna
  9. BIELECKA Halszka Beata
  10. ZAPOTOCZNY Stanisław Józef
  11. RĄCZYŃSKI Wojciech Aleksander
  12. LUDKOWSKI Bogdan
  13. JAGIEŁŁO Paweł Jacek
  14. SZLOSER Ewa
  15. CHMURA Piotr
  16. MARSZAŁEK Ryszard Marian
  17. JABŁOŃSKI Wojciech
  18. WRÓBLEWSKA Ewa
  19. ZIÓŁKOWSKA Jadwiga Janina
  20. NOWAK Adam Krzysztof
  21. MALARA Agnieszka Joanna
  22. ZIELIŃSKI Tomasz Antoni
  23. ZARZYCKA Patrycja
  24. CHROBOT Krzysztof Mieczysław
  25. BRZEZIŃSKA Olga Anna
  26. CHMIELEWSKI Paweł
  27. LUDKOWSKA Maria
  28. ŻUREK Piotr Grzegorz

Lista nr 5 to przedstawiciele komitetu wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:

  1. SCHETYNA Grzegorz Juliusz
  2. TRACZ Małgorzata Elżbieta
  3. JAROS Michał
  4. PIECHOTA Sławomir Jan
  5. MŁYŃCZAK Aldona Janina
  6. AUGUSTYNOWSKA Joanna Wiktoria
  7. MIESZKOWSKI Krzysztof
  8. HORODYSKA Anna Maria
  9. WÓJCIK Krystyna
  10. GÓRSKI Michał Jakub
  11. ŻMIEJEWSKI Zdzisław Michał
  12. ADAMCZAK Wojciech
  13. LESZCZYŃSKA Anna Maria
  14. POLAŃSKI Jarosław
  15. BURDZY Sebastian Robert
  16. MĘDYGRAŁ Kacper Jan
  17. SIERPIŃSKI Marek Rafał
  18. ZALEWSKI Marek Krzysztof
  19. STASZEWSKI Waldemar Zbigniew
  20. MOŁOŃ Radosław Tomasz
  21. SOBOLAK Anna Helena
  22. MAKÓWKA Jacek Edward
  23. PIWKO Katarzyna Anna
  24. STANIÓW Katarzyna
  25. ZELINKA Ryszard Julian
  26. KROPSKI Łukasz
  27. GILAR Daria
  28. ŁAPIŃSKI Marek
ycipk-1l6ge7

Lista numer 8 to kandydaci komitetu wyborczego Bezpartyjni i Samorządowcy:

  1. ZDROJEWSKA Ewa Anna
  2. PRZYWARA Karol
  3. MARSZAŁEK Janusz
  4. KOSTERSKA Barbara
  5. ĆWIERTNIEWICZ Grzegorz Piotr
  6. HAŁADAJ Krystyna Jadwiga
  7. KACZMARZYK-JANCZAK Elżbieta Zofia
  8. POTYRAŁA Zbigniew
  9. DOLAT Agnieszka
  10. DYSZKIEWICZ Iwona Elżbieta
  11. WYBIERAŁA Paweł
  12. ISKRA Piotr Paweł
  13. SAŁO Dorota
  14. HAŁAS-KORALEWSKA Małgorzata Kamila
  15. CZAPIEWSKI Edward
  16. TOMKIEWICZ Barbara Elżbieta
  17. KOPEĆ Antoni
  18. PIONTEK Jan Feliks
  19. TRACZYK Andrzej Jacek
  20. PAWŁOWSKA Agnieszka
  21. HOŁÓWKA Małgorzata Agnieszka
  22. NAPLOCHA Agnieszka
  23. KURDZIEL Hubert Kazimierz
  24. SZYLER Paweł Tomasz
  25. STACHORZECKA Maria Helena
  26. KAZIKOWSKA Paulina
  27. KEMPA Jarosław Jan
  28. GRZEGORCZYN Jan Marian

Wybory parlamentarne 2019. Kiedy i jak głosować?

Wybory parlamentarne 2019 odbędą się 13 października, w drugą niedzielę miesiąca. Lokale wyborcze w całym kraju zostaną otwarte o godz. 7, a zamknięte o 21.

ycipk-1l6ge7

W lokalu trzeba będzie pokazać dokument, który potwierdzi naszą tożsamość. Może to być np. dowód osobisty, legitymacja szkolna, prawo jazdy lub paszport.

Na karcie do głosowania stawiamy znak "X" w kratce przy nazwisku jednego kandydata.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Debata w TVP. Ostre spięcie między liderem PSL a wicepremierem PiS

ycipk-1l6ge7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1l6ge7

ycipk-1l6ge7
ycipk-1l6ge7