Trwa ładowanie...
d1fjpij

Wrocław: zamykają kolejną ulicę w centrum

W najbliższą sobotę, 25 stycznia ulica Probusa zostanie zamknięta. Powód? Wymiana nawierzchni. Aż do wakacji będzie tam obowiązywał jeden kierunek ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remont ulicy Probusa potrwa aż do wakacji. Od soboty, 25 stycznia będzie tam obowiązywał jeden kierunek ruchu.
Remont ulicy Probusa potrwa aż do wakacji. Od soboty, 25 stycznia będzie tam obowiązywał jeden kierunek ruchu. (google maps)
d1fjpij

Zamknięcie ulicy Probusa

Od soboty, 25 stycznia kierowcy jadący w stronę Nadodrza nie przejadą ulicą Probusa. Zamknięcie ulicy może spowodować kolejne utrudnienia w ruchu drogowym. To ważny łącznik Nadodrza z centrum, korzystają z niej również osoby kierujące się na północ Wrocławia.

Do wakacji na ulicy Probusa planowana jest wymiana nawierzchni, ale tylko na jednym pasie. Na drodze będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu, przejazd będzie możliwy od placu Świętego Macieja do ulicy Drobnera. Kierowcy jadący w stronę Nadodrza będą musieli kierować się objazdem przez ulice: Jedności Narodowej i Henryka Pobożnego.

W planach remontowych jest wymiana zniszczonej kostki brukowej na asfalt oraz położenie nowych chodników. Najprawdopodobniej robotnicy wymienią również ponad stuletni kanał sanitarny i węzeł wodociągowy. Koszt remontu to około 700 tysięcy złotych.

d1fjpij
Zamknięcie ulicy Probusa: objazd w stronę Nadodrza będzie odbywał się ulicami Jedności Narodowej i Henryka Pobożnego. ZDiUM
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Duda boi się bardziej Kosiniaka-Kamysza niż Kidawy-Błońskiej? Reakcja Sienkiewicza

d1fjpij

Podziel się opinią

Share

d1fjpij

d1fjpij
d1fjpij