Trwa ładowanie...

Jelenia Góra. Złe warunki sanitarne w WORD-zie. Wody nie było przez trzy dni

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze pracuje nieustannie. W minionym tygodniu egzaminowani musieli się jednak zmagać ze sporymi niedogodnościami. Na terenie WORD-u nie było bowiem wody.
Share
Jelenia Góra. Złe warunki sanitarne w WORD-zie. Wody nie było przez trzy dni
Jelenia Góra. Złe warunki sanitarne w WORD-zie. Wody nie było przez trzy dniŹródło: Materiały prasowe
d3uzhm8

Interesanci Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze w minionym tygodniu narzekali na złe warunki sanitarne obiektu. Wszystko z powodu braku wody. - W budynku czuć było zapach moczu, a kandydaci na kierowców i inni interesanci nie mogli skorzystać z toalety - przekazał portalowi jelonka.com jeden z czytelników.

Jelenia Góra. Złe warunki sanitarne w WORD-zie. Wody nie było przez trzy dni

Dyrektor WORD we Wrocławiu, Dariusz Galik przyznał w rozmowie z jelonka.com, że problem występował. Wody w jeleniogórskim ośrodku nie było przez trzy dni, bo podczas silnych mrozów zamarzła biegnąca na powierzchni rura.

d3uzhm8

- W tym czasie dla egzaminowanych udostępniliśmy toalety przenośne. Woda w obiekcie przy ul. Rataja ponownie była dostępna w piątek - przekazał Galik.

Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł

Okazuje się, że problem z przyłączem do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze nie jest nowy. - Przyłącze wodociągowe, które zamarzło, nie jest własnością spółki "Wodnik", lecz odbiorcy usług. Problem występuje cyklicznie od wielu lat. W 2017 r. obiecał go rozwiązać ówczesny dyrektor WORD. O tym, że "Wodnik" nie jest właścicielem przyłącza firma przypomniało WORD-owi pismo z 3 stycznia 2017r. Ośrodek na nie nie odpowiedział, przyjmując to do wiadomości - powiedział rzecznik prasowy spółek miejskich, Zbigniew Rzońca.

d3uzhm8

Kiepskie to jednak pocieszenie dla egzaminowanych, którzy w oczekiwaniu na test chcieliby z pewnością móc swobodnie i w godnych warunkach skorzystać z toalety czy choćby umyć ręce, co w aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju wydaje się być oczywistym warunkiem funkcjonowania WORD.

źródło: jelonka.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uzhm8

Podziel się opinią

Share
d3uzhm8
d3uzhm8