Trwa ładowanie...

Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK od 3 lipca. Przebudowa ul. Strzegomskiej i budowa kanalizacji na ul. Kośnego

Począwszy od soboty, 3 lipca w rozkładach jazdy MPK Wrocław dojdzie do kolejnych zmian. Ma to związek z pracami na ul. Kośnego, gdzie trwa budowa kanalizacji. Równocześnie w kolejną fazę wkroczy przebudowa ul. Strzegomskiej, gdzie powstaje Trasa Autobusowo-Tramwajowa na Nowy Dwór.

Share
Wrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK od 3 lipca. Przebudowa ul. Strzegomskiej i budowa kanalizacji na ul. KośnegoWrocław. Zmiany w rozkładach jazdy MPK od 3 lipca. Przebudowa ul. Strzegomskiej i budowa kanalizacji na ul. KośnegoŹródło: MPK Wrocław
diqqp0n

Wraz z nadejściem kolejnego weekendu wrocławianie muszą być przygotowani na zmiany w rozkładach jazdy MPK Wrocław. Od 3 lipca inaczej kursować będzie linia autobusowa 117. Modyfikacje obejmą też przejazd linii 119 i 319. Oto szczegóły.

Wrocław. Budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na ul. Kośnego

W ciągu ul. Kośnego zostaną przeprowadzone prace związane z budową sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Dlatego od 3 lipca (sobota) planowane są zmiany w kursowaniu autobusów linii 117.

Kursy autobusów 117 realizowane do cmentarza na Jerzmanowie zostaną skrócone do pętli "Ratyń" i będą realizowane wyłącznie w obu kierunkach na trasie Leśnica - Ratyń - Leśnica.


Wariant Delta. Czy jesteśmy gotowi? Rzecznik MZ: Musimy sobie radzić

Kursy linii 117 na ulicy Kośnego i do pętli "Jerzmanowo (Cmentarz)" zostaną przywrócone po zakończeniu prac - 10 lipca 2021 r.

diqqp0n

Wrocław. Kolejny etap przebudowy ulicy Strzegomskiej w związku z budową TAT

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową ulicy Strzegomskiej, na odcinku od ulicy Nowodworskiej do Centrum Zarządzania Kryzysowego, od 3 lipca planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowych 119 i 319.

Autobusy ww. linii jadące od strony Muchoboru Wielkiego i Nowego Dworu w kierunku ulicy Legnickiej będą kursowały objazdem od ulicy Strzegomskiej przez ulicę Klecińską, nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Duńską i Szkocką i dalej po swojej trasie przejazdu. Z powodu wprowadzenia objazdu, autobusy będą kursowały z pominięciem przystanku "Muchobór Mały (stacja kolejowa)", który zlokalizowany jest przy ulicy Muchoborskiej.


W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały bez zmian.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
diqqp0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diqqp0n
diqqp0n