Trwa ładowanie...

Wrocław. Zatrzymano poszukiwanego 16-latka. Brał udział w rozboju

Policjanci z komisariatu Wrocław-Ołbin zatrzymali poszukiwanego 16-latka, który podejrzany jest m.in. o udział w rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, wielokrotnych bójkach, pobiciu oraz posiadanie narkotyków.

Share
Wrocław. Zatrzymano poszukiwanego 16-latka. Brał udział w rozboju
Wrocław. Zatrzymano poszukiwanego 16-latka. Brał udział w rozbojuŹródło: Policja
d3xs3k2

Jak informuje wrocławska policja, funkcjonariuszom z komisariatu na Ołbinie w pobliżu ul. Henryka Pobożnego udało się zatrzymać 16-latka, który był poszukiwany ze względu na konieczność przebywania w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

Ponadto na młodym wrocławianinie ciąży szereg zarzutów. Jest on podejrzany m.in. o udział w rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kilku bójkach i pobiciu. Ponadto znaleziono przy nim substancje zabronione.

Wrocław. Zatrzymano poszukiwanego 16-latka. Brał udział w rozboju

Po zatrzymaniu 16-latka, dowieziono go do komisariatu Wrocław-Ołbin, gdzie wykonano dalsze czynności już w obecności jego opiekuna prawnego. - Jego sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i oceni nie tylko czyny 16-latka, ale również stopień demoralizacji. Po pobycie w Policyjnej Izbie Dziecka trafi ponownie do ośrodka wychowawczego - informuje asp. szt. Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

d3xs3k2

Andrzej Duda za pozostaniem Polski w Unii Europejskiej? Kancelaria prezydenta odpowiada

Przypomnijmy, że policjanci z komisariatu na Ołbinie mają za sobą również trudną interwencję, w trakcie której chcieli zatrzymać 15-letniego wrocławianina i doprowadzić go do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Jednak jego matka poszczuła funkcjonariuszy psami. Mimo to, nastolatka udało się doprowadzić do specjalnego ośrodka. Natomiast jego matka odpowie za napaść na funkcjonariuszy. Grozi jej 10 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xs3k2

Podziel się opinią

Share
d3xs3k2
d3xs3k2