Trwa ładowanie...

Wrocław. Zapisało się już ponad 8 tys. osób. Można pomóc potrzebującym dzieciom

Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety Biegu Firmowego, w której biegnie już ponad 8200 uczestników z całej Polski. Licznik nie zwalnia tempa, a o rekordowych zapisach mówi się już teraz. Bieg Firmowy pobił wynik frekwencyjny z zeszłorocznej edycji, dając jeszcze większą nadzieję tegorocznym małym bohaterom fundacji Everest.

Share
Wrocław. Zapisało się już ponad 8 tys. osób. Można pomóc potrzebującym dzieciom
Wrocław. Zapisało się już ponad 8 tys. osób. Można pomóc potrzebującym dzieciomŹródło: Materiały prasowe
ddsuykf

"Wyjątkowa" to za mało, by określić tegoroczną edycję Biegu Firmowego. Jedna z niewielu? To wyrażenie wydaje się bliższe charytatywnej sztafecie. Dlaczego? Z dnia na dzień, organizatorzy pokrewnych inicjatyw biegowych, odwołują bądź przekładają swoje eventy, pozostawiając na linii startu spragnionych biegaczy. Mimo przykrych wiadomości, realizatorzy Biegu Firmowego, zastosowali zasadę "wszystkie ręce na pokład", aby wydarzenie odbyło się w maju.

Wrocław. Zapisało się już ponad 8 tys. osób. Można pomóc potrzebującym dzieciom

Tym sposobem powstała dedykowana sztafeta po zdrowie, która przez kilka ostatnich tygodni zagrzewa i mobilizuje uczestników Biegu Firmowego do wzmożonej aktywności fizycznej. Równolegle trwają wyzwania w aplikacji Activy, w której uczestnicy rywalizują między sobą o największą ilość przebytych kilometrów, motywując i przygotowując się na 22 maja. Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcyjnych nagrodach, które udało się pozyskać dzięki wielkim sercom partnerom wydarzenia.

ddsuykf

Liczba zapisanych firm do 16. edycji Biegu Firmowego jest imponująca. Dodatkowym bodźcem zachęcającym do udziału w wydarzeniu, jest fakt, że standardowe 5 km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno pieszo, jak i przy użyciu nordic walking. Organizatorzy, decydując się na ten krok, tłumaczą, że łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc ośmiu podopiecznym fundacji Everest.

Poseł od Zbigniewa Ziobry wyśmiany przez prof. Marcina Matczaka

Dla wszystkich firm, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników i pomóc im wrócić do formy, czeka pakiet startowy BASIC, czyli po prostu "kup i biegnij". To jedyny w swoim rodzaju zestaw, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu twoja firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021 r. i skutecznie pomoże zadbać o kondycję wszystkich uczestników.

Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja, a po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego wiosennego wydarzenia biegowego w całej Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
ddsuykf

Podziel się opinią

Share
ddsuykf
ddsuykf