ycipk-363gxr

Wrocław. Zaginął Börje Viklander ze Szwecji. Szuka go Itaka i rodzina

Obywatel Szwecji Börje Viklander zaginął w sobotę w Wrocławiu. Od tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. O pomoc apeluje też jego syn Erik Viklander na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany Börje Viklander ze Szwecji
Poszukiwany Börje Viklander ze Szwecji (Itaka)
ycipk-363gxr

Komunikat o poszukiwaniu Börje Viklandera zamieściła Fundacja Itaka. Podaje, że mężczyzna zaginął w sobotę we Wrocławiu, ma 64 lata i 183 cm wzrostu. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia.

O pomoc w poszukiwaniu ojca zaapelował też syn Erik Viklander na Facebooku. Mężczyzna podaje jednak, że 64-latek zaginął w piątek.

"Szanowni Państwo, uprzejmie proszę o pomoc. W ubiegły piątek zaginął we Wrocławiu mój ojciec - Börje Viklander. Gdyby ktokolwiek widział go - będę wdzięczny za kontakt ze mną lub policją!" - napisał syn.

ycipk-363gxr

Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem tel. 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Itaka zapewnia informatorom dyskrecję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-363gxr
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-363gxr

ycipk-363gxr
ycipk-363gxr