Trwa ładowanie...
d2m9cc3

Wrocław z lotu ptaka. Prezydent Jacek Sutryk zachęca do wirtualnego spaceru

Tęsknisz za miastem i spacerem po wrocławskich ulicach? Wybierz się na wzruszającą wirtualną przechadzkę z prezydentem Jackiem Sutrykiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszył nabór projektów do WBO 2020. Projekty można zgłaszać do 11 lutego. (iStock.com)
d2m9cc3

Film opublikowany przez prezydenta Jacka Sutryka, który przy okazji zachęca internautów do dzielenia się kilkominutowym obrazem miejskich zakątków, nakręconym z drona, wrocławianie udostępniają sobie, nie kryjąc wzruszenia. Pokazuje on miejsca lubiane przez turystów i mieszkańców - Rynek, nadodrzańskie bulwary i mosty, ulice i rejony Ogrodu Zoologicznego.

Materiał prezentuje wszystko to, czego najbardziej może w tym momencie brakować, gdy czasu mamy pod dostatkiem, a za oknem wspaniale świeci słońce. Filmowy spacer po mieście opatrzony jest komentarzami mieszkańców, którzy zdradzają, za czym najbardziej tęsknią: spotkaniem z przyjaciółmi, teatrem, kinem, koncertami, spacerem z rodziną.

Wrocławianie dzielą się też refleksją nad tym trudnym czasem, pocieszając się nawzajem, że to miasto przeżyło już niejeden kryzys, a mieszkańcy zawsze wychodzili z niego silniejsi i jeszcze bardziej związani z tym kawałkiem ziemi. "Najważniejsze, aby w trudnych chwilach być wspólnotą. Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie" - kwituje prezydent Jacek Sutryk na swoim Facebooku.

d2m9cc3

Podziel się opinią

Share

d2m9cc3

d2m9cc3
d2m9cc3