Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na ul. Architektów. Tramwaje stoją

To nie jest udany początek dnia dla kierowców poruszających się we Wrocławiu. Przed godz. 8 na skrzyżowaniu przy ul. Architektów tramwaj MPK Wrocław zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Z tego powodu tramwaje nie kursują w stronę Leśnicy.

Share
Wrocław. Wypadek na ul. Architektów. Tramwaje stoją
Wrocław. Wypadek na ul. Architektów. Tramwaje stojąŹródło: Wrocławskie Inwestycje, fot: Sebastian Borowski
d29yfxj

Przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Kosmonautów i Architektów doszło do zderzenia tramwaju linii 20 z dwoma samochodami osobowymi. W efekcie pojazd MPK Wrocław blokuje torowisko i niemożliwy jest przejazd innych tramwajów w kierunku Leśnicy. Zablokowane jest też torowisko w stronę centrum Wrocławia.

Natomiast kierowcy jadący w kierunku centrum muszą uważać w obrębie skrzyżowania ul. Kosmonautów i Architektów. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet kilka godzin.

Wrocław. Wypadek na ul. Architektów. Tramwaje stoją

Ze względu na brak przejazdu, tramwaje linii 3, 10 i 20 skrócono do pętli na Pilczycach. Natomiast od Pilczyc do Leśnicy kursuje autobusowa komunikacja zastępcza. Dodatkowo MPK Wrocław zdecydowało się na przedłużenie kursów linii autobusowej 102 do Pilczyc.

d29yfxj

Stan wyjątkowy w Polsce. Roman Giertych: Prawne przesłanki nie zostały spełnione

Miejskie przedsiębiorstwo podkreśla, że autobusy miejskie "za tramwaj" zostały zadysponowane do wyjazdu na trasę zaraz po zdarzeniu, czyli ok. godz. 8.00. Muszą one jednak dotrzeć na pętlę na Pilczycach, co w godzinach porannego szczytu zajmie nieco czasu.

To kolejne poważne zdarzenie we Wrocławiu w czwartkowy poranek. Przed godz. 5 wybuchł pożar w magazynach przy ul. Swojczyckiej, gdzie trwa akcja gaśnicza. Z tego powodu, przejeżdżając w tym miejscu, należy się liczyć z utrudnieniami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d29yfxj

Podziel się opinią

Share
d29yfxj
d29yfxj