Trwa ładowanie...
d31peai

Wrocław: wypadek na Borowskiej - tramwaj zderzył się z busem

Po godzinie 12 w okolicy galerii Wroclavia doszło do wypadku. Tramwaj linii 15 zderzył się z busem Poczty Polskiej. W wypadku ucierpieli kierowca i motorniczy. Ruch odbywa się już normalnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław: MPK podaje, że do wypadku doszło najprawdopodobniej z winy motorniczego.
Wrocław: MPK podaje, że do wypadku doszło najprawdopodobniej z winy motorniczego. (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Karolina Białas)
d31peai

Wrocław: Zderzenie tramwaju z busem

Do wypadku doszło przy galerii Wroclavia. Bus Poczty Polskiej wyjeżdżał z ulicy Swobodnej, zderzył się z tramwajem numer 15, wjeżdżającym na skrzyżowanie. Jak podaje MPK najprawdopodobniej motorniczy nie zastosował się do zaleceń sygnalizacji świetlnej. Doszło do wykolejenia tramwaju. Ruch w tym miejscu był zablokowany przez ponad godzinę.

Ruch koło galerii Wroclavia był zablokowany przez ponad godzinę. zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Ruch koło galerii Wroclavia był zablokowany przez ponad godzinę.

W wypadku zarówno kierowca busa, jak i motorniczy odnieśli obrażenia, zajęły się nimi służby ratunkowe, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ruch tramwajów został wytyczony objazdami, MPK skierowało linie 8, 9, 15, 31, 32 przez ulice Glinianą, Hubską i Pułaskiego. Obecnie ruch odbywa się już bez problemów. MPK zapowiada: "W piątek na to skrzyżowanie wyjedzie nasz nadzór ruchu, który zweryfikuje, jak nasi kierujący stosują się do zaleceń sygnalizacji ruchu."

d31peai

Zobacz też: Zabił jej męża. Magdalena Adamowicz: "nie czuję do niego nic"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31peai

Podziel się opinią

Share

d31peai

d31peai