Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na autostradzie A4. Droga zablokowana

Korek na autostradzie A4 na trasie z Wrocławia do Legnicy po wypadku trzech samochodów. Nikt nie został poszkodowany, ale droga jest całkowicie zablokowana. Policja zaleca skorzystanie z alternatywnej trasy.

Share
Wrocław. Wypadek na autostradzie A4. Droga zablokowana
Źródło: Facebook.com
d3knx2p

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", do wypadku doszło na 136. kilometrze autostrady A4 z Wrocławia w stronę Legnicy. Na wysokości węzła Kąty Wrocławskie i Kostomłoty zderzyły się trzy samochody. Nikomu nic się nie stało, ale droga jest całkowicie zablokowana.

Jako że nie da się przejechać żadnym pasem w stronę Legnicy, policja zaleca, by wcześniej zjechać z autostrady A4 i obrać alternatywną trasę.

d3knx2p

Wrocław. Wypadek na autostradzie A4. Droga zablokowana

Wrocławska policja informuje, że usuwanie rozbitych pojazdów może zająć nawet kilka godzin. Efekt jest taki, że już teraz na jezdni tworzy się kilkukilometrowy korek. Zaczyna się on jeszcze przed węzłem Kąty Wrocławskie.

Policja apeluje do kierowców, by zdjęli nogę z gazu. Zwłaszcza że prognozy dla Wrocławia nie są najlepsze. Aż do wieczora mają występować gwałtowne ulewy, które mają wpływ na warunki panujące na jezdni. Na śliskiej drodze wydłuża się m.in. droga hamowania.

ZOBACZ WIDEO: Wybory prezydenckie 2020. Prof. Rafał Matyja: II tura to będzie zupełnie nowa rozgrywka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3knx2p

Podziel się opinią

Share
d3knx2p
d3knx2p