Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na AOW. Uwaga na utrudnienia

Utrudnienia na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W piątek przed godz. 16 przed zjazdem na węzeł Lotnisko na jezdni w kierunku Warszawy doszło do zderzenia kilku samochodów. Z tego powodu utworzył się gigantyczny korek, który sięga aż autostrady A4.

Share
Wrocław. Wypadek na AOW. Uwaga na utrudnienia
Wrocław. Wypadek na AOW. Uwaga na utrudnieniaŹródło: Policja
d29yfxj

To nie będzie udane popołudnie dla wielu kierowców, którzy mieli w planach przejazd Autostradową Obwodnicą Wrocławia w kierunku Warszawy w piątkowe popołudnie. Wszystko za sprawą wypadku, do którego doszło przed godz. 16 pomiędzy węzłami Wrocław Południe (Oporów) a Wrocław Lotnisko.

Wrocław. Wypadek na AOW. Uwaga na utrudnienia

W wypadku uczestniczyło kilka samochodów. Rozbite pojazdy zablokowały przejazd w kierunku Warszawy, przez co na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia utworzył się gigantyczny korek. Po godz. 16.30 liczył on już kilka kilometrów, sięgając aż autostrady A4 w pobliżu Kątów Wrocławskich.

Po godz. 16.30 rozpoczęło się sprzątanie na miejscu wypadku. Utrudnienia w tym miejscu jeszcze potrwają kilkadziesiąt minut, dlatego też AOW nie odkorkuje się tak prędko. Kierowcy planujący trasę w kierunku Warszawy muszą uzbroić się w cierpliwość albo też skorzystać z alternatywnej drogi.

d29yfxj

Zarobki ratowników medycznych. Jeden z nich zdradza szczegóły

Policja zaleca kierowcom skorzystanie z objazdów - jadąc autostradą A4 od strony Legnicy można skorzystać m.in. z drogi wojewódzkiej 346 albo drogi krajowej 94, a następnie wjechać na AOW na węźle Wrocław Stadion.

Od kilkunastu dni na AOW dochodzi do zwiększonej liczby wypadków. Wpływa na to fakt, że w okolicach węzła Wrocław Stadion mamy do czynienia ze zwężeniem. Jeden z pasów ruchu na jezdni w kierunku Warszawy jest zajęty, bo trwają tam prace związane z montażem ekranów akustycznych. Zakończą się one dopiero w grudniu 2021 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d29yfxj

Podziel się opinią

Share
d29yfxj
d29yfxj