Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na AOW. Stworzył się gigantyczny korek

Autostradowa Obwodnica Wrocławia zablokowana. W czwartek w godzinach szczytu przy węźle Stadion, gdzie prowadzone są prace związane z montażem ekranów dźwiękochłonnych, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W tym miejscu AOW zwężona jest do ledwie jednego pasa, przez co stworzył się korek-gigant. Sięga on aż autostrady A4.

Share
Wrocław. Wypadek na AOW. Stworzył się gigantyczny korek
Wrocław. Wypadek na AOW. Stworzył się gigantyczny korekŹródło: Facebook.com
d3xs3k2

Kilkanaście dni temu na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia rozpoczął się montaż ekranów akustycznych. Z tego powodu w okolicach węzła Stadion, na jezdni w kierunku Warszawy, na dość długim odcinku AOW zwężona jest z trzech do dwóch pasów. W godzinach szczytu brak jednego pasa generuje w tym miejscu korki.

Niestety, to właśnie w tym miejscu w czwartkowe popołudnie doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Z tego powodu zablokowany jest kolejny pas ruchu w stronę stolicy Polski.

Wrocław. Wypadek na AOW. Stworzył się gigantyczny korek

Jako że kierowcy mają do dyspozycji w pobliżu Stadionu tylko jeden pas ruchu, to momentalnie na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia utworzył się gigantyczny korek. Jego długość szacuje się już na ok. 20 kilometrów.

d3xs3k2

Szczątki żołnierzy przy kościele na Dolnym Śląsku. Odkrycie z czasów II wojny światowej

Utrudniony przejazd przez AOW da się odczuć już na autostradzie A4 pod Wrocławiem. W okolicach Biskupic samochody stoją w długim korku. Obwodnica odkorkowuje się dopiero za zjazdem w okolicach Stadionu Wrocław, gdzie kierowcy z powrotem mają do dyspozycji trzy pasy ruchu w stronę Warszawy.

Policja zaleca kierowcom omijanie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia do godzin wieczornych, bo kilka godzin zajmie praca na miejscu wypadku, a także późniejsze rozładowanie zatoru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xs3k2

Podziel się opinią

Share
d3xs3k2
d3xs3k2