Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na AOW. Ogromny korek na obwodnicy

Fatalnie rozpoczął się dzień dla kierowców w stolicy Dolnego Śląska. O poranku doszło do zderzenia trzech samochodów na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Z tego powodu zablokowany jest jeden z pasów ruchu. To stworzyło zator na trasie, który sięga 10 kilometrów. Z tego powodu korki tworzą się też w samym Wrocławiu.

Share
Wrocław. Wypadek na AOW. Ogromny korek na obwodnicy
Wrocław. Wypadek na AOW. Ogromny korek na obwodnicyŹródło: Facebook.com
dullc3m

Kierowcy mają już za sobą falę powrotu z długiego weekendu czerwcowego, ale dla części z nich poniedziałek i nowy tydzień nie rozpoczęły się najlepiej. Wszystko za sprawą wypadku, do jakiego doszło na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Wrocław. Wypadek na AOW. Ogromny korek na obwodnicy

Na jezdni w kierunku Kudowy-Zdroju i autostrady A4 doszło do zderzenia trzech samochodów. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego popełnił błąd i zderzył się z dwoma pojazdami osobowymi.

Korek w tym miejscu sięga ok. 10 kilometrów. Zablokowany jest jeden z pasów ruchu, a trwająca na miejscu akcja służb powoduje, że kierowcy muszą znacząco zmniejszyć prędkość.

dullc3m

Szymon Hołownia ocenił Przemysława Czarnka. Nie zostawił suchej nitki na ministrze edukacji

Wiadomość o wypadku na AOW dotarła do innych kierowców we Wrocławiu. Część z nich decyduje się omijać Autostradową Obwodnicę Wrocławia i wybiera śródmiejską obwodnicę. Z tego powodu większy ruch niż zwykle można zaobserwować na ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Moście Milenijnym, gdzie również należy liczyć się z utrudnieniami i odstaniem czasu w korkach.

Kierowcy informują też o zdarzeniu na wrocławskim odcinku S5. Tam do rowu wpadł samochód ciężarowy. Na szczęście w tej sytuacji nikomu nic się nie stało.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dullc3m

Podziel się opinią

Share
dullc3m
dullc3m