Trwa ładowanie...
d2r3gi5

Wrocław: Utrudnienia w ruchu – wypadki i awarie

Kierowcy nie mogą liczyć na płynne poruszanie się po mieście. W piątek, 21 lutego doszło do dwóch wypadków samochodowych w centrum i na moście Osobowickim. Kierowcy muszą również uważać w okolicach ulicy Traugutta, gdzie usuwana będzie awaria sieci wodociągowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadki i awaria wodociągu we Wrocławiu, kierowców czekają utrudnienia w ruchu. (Agencja Gazeta, Fot: Michał Walczak)
d2r3gi5

Zmiany w organizacji ruchu na Traugutta

Wrocławscy kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia drogowe przy zbiegu ulicy Traugutta i placu Wróblewskiego. W piątek, około godziny 21:00 służby wprowadzą tam zmiany w organizacji ruchu. Powód? Usunięcie awarii sieci wodociągowej. Dwoma pasami ruchu będą mogły jechać samochody kierujące się z centrum w stronę placu Wróblewskiego. Poruszający się ulicą Traugutta w kierunku placu Dominikańskiego będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu. Nieprzejezdna będzie również ścieżka rowerowa biegnąca pomiędzy ulicą Traugutta a placem Wróblewskiego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji nie przewiduje przerw w dostawach wody. Prace przy sieci wodociągowej będą prowadzone do soboty, do godziny 15:00.

Wypadek w centrum

d2r3gi5

W piątek, około godziny 15:00 doszło do wypadku przy skrzyżowaniu ulic Wierzbowa i Teatralna. W centrum zderzyły się dwa samochody osobowe. Zarówno kierowca skody, jak i mercedesa byli trzeźwi. Policja bada okoliczności wypadku, służby ratunkowe zbadały kierowców, żaden z nich nie ucierpiał. Mimo, że do zdarzenia doszło w godzinach szczytu, utrudnienia szybko zostały usunięte, kierowcy skierowali samochody na pobocze umożliwiając płynny przejazd.

Wypadek na moście Osobowickim

Do drugiego wypadku w piątek doszło na moście Osobowickim. Po tym, jak jeden z pojazdów raptownie zahamował, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejscu pojawiło się pogotowie, ale żaden z kierowców nie musiał być przewieziony do szpitala. Policja bada okoliczności wypadku. Na moście Osobowickim kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu – pojazdy uczestniczące w kolizji blokują jeden pas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2r3gi5

Zobacz też: Złożyła prośbę do Mariana Banasia o kolejną kontrolę. Joanna Scheuring-Wielgus ujawnia treść odpowiedzi

Podziel się opinią

Share

d2r3gi5

d2r3gi5
d2r3gi5