Trwa ładowanie...
d11x3mn

Wrocław: Torowisko w centrum zamknięte – tramwaje jeżdżą objazdami

W poniedziałek, w godzinach porannych zamknięto torowisko na ulicy Świętego Mikołaja. Decyzja była spowodowana bardzo złym stanem szyn. Tramwaje w kierunku placu Jana Pawła są kierowane objazdami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zły stan torowiska przy Świętego Mikołaja spowodował decyzję o jego zamknięciu. Torowcy muszą wymienić 20 metrów szyn.
Zły stan torowiska przy Świętego Mikołaja spowodował decyzję o jego zamknięciu. Torowcy muszą wymienić 20 metrów szyn. (MPK Wrocław)
d11x3mn

Torowisko przy Świętego Mikołaja zamknięte

W poniedziałek, po godzinie 9:00 zdecydowano o zamknięciu torowiska przy ulicy Świętego Mikołaja. Decyzja nie była wcześniej podana do wiadomości. Powodem zamknięcia jest zły stan torowiska, pracownicy MPK muszą wymienić 20 metrów szyn. Początkowo zapowiadano, że miejsce będzie nieprzejezdne dla tramwajów przez kilka godzin, jednak wymiana się przedłużyła i utrudnienia nadal trwają.

Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne pracownicy starają się jak najszybciej wznowić ruch. Tramwaje nadal jeżdżą objazdami:

d11x3mn

• Tramwaje numer 20 w kierunku Leśnicy jeżdżą przez Piłsudskiego, plac Legionów, plac Orląt Lwowskich,
• Tramwaje numer 23 w kierunku Pilczyc jeżdżą przez ulice: Drobnera, Dubois, Dmowskiego.

Zły stan torowiska przy ulicy Świętego Mikołaja przyczynił się do wykolejenia tramwaju numer 33, jadącego w poniedziałek po godzinie 8:00 w kierunku Pilczyc. W weekend, w tym samym miejscu doszło do wykolejenia zabytkowego tramwaju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Najnowszy sondaż prezydencki. Andrzej Duda ma poważnego konkurenta

d11x3mn

Podziel się opinią

Share
d11x3mn
d11x3mn