Trwa ładowanie...

Wrocław. Ruszyło lodowisko na stadionie. Za ślizganie zapłacisz tęczówką oka

Rusza sezon zimowy na Stadionie Wrocław. O godzinie 9.00 w sobotę, 14 listopada, na lodowisko wyjechali pierwsi amatorzy ślizgania. Tafla jest owalną pętlą o długości około 150 metrów. Co ważne, od pierwszego dnia działalności za usługę będzie można zapłacić tęczówką oka.

Share
Wrocław. Ruszyło lodowisko na stadionie. Za ślizganie zapłacisz tęczówką oka
Wrocław. Ruszyło lodowisko na stadionie. Za ślizganie zapłacisz tęczówką okaŹródło: Pexels, fot: Daria Sannikova
dzv0nyj

Płatności tęczówką oka możliwa będzie dzięki współpracy miejskiej spółki z wrocławską firmą PayEye. Tak nowatorskiego rozwiązania nie oferuje żadne lodowisko na świecie. W weekend otwarcia dostępne będzie stanowisko informacyjne, na którym wszyscy chętni do skorzystania z nowatorskiej formy płatności będą mogli uzyskać niezbędne informacje oraz założyć bezpłatne konto.

Dodatkowo wszyscy ci, którzy w weekend otwarcia zarejestrują się jako użytkownicy usługi i odwiedzą stoisko PayEye, otrzymają specjalne bezpłatne vouchery, uprawniające do godzinnej jazdy na lodowisku.

Wrocław. Ruszyło lodowisko na stadionie. Za ślizganie zapłacisz tęczówką oka

Na Stadionie Wrocław, podobnie jak w ubiegłych latach, działać będzie wypożyczalnia, w której będzie można zaopatrzyć się w łyżwy oraz kaski. Lodowisko działać będzie przez cały tydzień w godzinach 9.00 - 22.00 z przerwami na czyszczenie lodu. Warto jednak pamiętać, że w związku z pandemią obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa.

dzv0nyj

Strajk Kobiet. Szef NSZZ Policjantów: panie szły grzecznie, my zachowywaliśmy się grzecznie

Osoby korzystające z lodowiska na Stadionie Wrocław zobowiązane są do przestrzegania zasad oraz przepisów. Limit osób przebywających jednorazowo w obiekcie to 60.

Sprzęt sportowy wypożyczany przez Stadion Wrocław oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych będzie dezynfekowany po każdym użyciu. Do każdego wypożyczonego kasku klient otrzyma jednorazowy czepek.

Mimo to, warto odwiedzić lodowisko. To jedna z niewielu atrakcji sportowych, które wciąż są dostępne dla mieszkańców. A ruch, szczególnie w okresie zimowym, jest bardzo ważny dla naszego zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dzv0nyj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzv0nyj
dzv0nyj