Trwa ładowanie...

Wrocław. Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Śląska. Można zapełnić tylko 25 proc. stadionu

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Śląska Wrocław w fazie finałowej PKO Ekstraklasy. Wrocławianie pierwszy mecz u siebie rozegrają już 25 czerwca. Z powodu koronawirusa trybuny będą mogły zostać zapełnione w niespełna 25 proc.

Share
Wrocław. Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Śląska. Można zapełnić tylko 25 proc. stadionu
Źródło: pap
d3iualj

W ostatnich tygodniach mecze PKO Ekstraklasy, ze względu na pandemię koronawirusa, odbywały się bez udziału publiczności. To się jednak zmieni od 19 czerwca. Wtedy, decyzją rządu, fani będą mogli wrócić na trybuny. Jednak, skoro zagrożenie związane z COVID-19 ciągle istnieje, wypełnionych może być maksymalnie 25 proc. powierzchni obiektu.

Na klubach sportowych wymusiło to pewne zmiany w związku ze sprzedażą wejściówek. Śląsk Wrocław właśnie uruchomił ich dystrybucję.

Wrocław. Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Śląska

W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwsze domowe mecze Śląska Wrocław w fazie finałowej PKO Ekstraklasy. Już 25 czerwca (czwartek) wrocławianie zmierzą się na swoim boisku z Cracovią Kraków.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najlepsze akcje z gali FEN 28

Przez pierwsze 48 godzin wejściówki będą mogli nabywać wyłącznie posiadacze karnetów. Zakup biletu jest koniecznością, bo ze względu na wymóg bezpiecznego rozlokowania kibiców na trybunach, nie obowiązują miejsca z karnetów.

d3iualj

Wrocław. Otwarta sprzedaż ruszy w środę

W środę (17 czerwca) o godz. 10 ruszy otwarta sprzedaż biletów po tradycyjnych cenach. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, bo do sprzedaży trafi nieco mniej niż 25 proc. rzeczywistej pojemności stadionu. Wejściówki można zakupić jedynie w formie online.

Sprzedaż trwać będzie do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również wejściówki do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem.

Wrocław. Karta kibica i vouchery

Jak informuje Śląsk Wrocław, nowy bilet będzie się kodować na karcie kibica - również w przypadku posiadaczy karnetów. Należy go jednak przy sobie w wersji elektronicznej lub drukowanej, bo na nowym bilecie znajdzie się informacja dotycząca numeru miejsca na stadionie.

Za pośrednictwem strony internetowej można też wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Zasada jest prosta. Jeden kod uprawnia do zakupu jednej wejściówki. Kody z voucherów można wymieniać do końca przyszłego sezonu, a więc końca rozgrywek 2020/2021.

d3iualj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3iualj

Podziel się opinią

Share
d3iualj
d3iualj