Trwa ładowanie...

Wrocław. Przewrócony bus zablokował Most Sikorskiego. Spore problemy w centrum

Kierowcy w centrum Wrocławia muszą przygotować się na spore utrudnienia. Samochód dostawczy zahaczył o krawężnik na Moście Sikorskiego i przewrócił się na bok, całkowicie blokując przejazd. Z tego powodu objazdami kursują tramwaje i autobusy MPK Wrocław.

Share
Wrocław. Przewrócony bus zablokował Most Sikorskiego. Spore problemy w centrum
Wrocław. Przewrócony bus zablokował Most Sikorskiego. Spore problemy w centrumŹródło: Policja
d14czdf

Samochód dostawczy w czwartkowy poranek całkowicie zablokował przejazd przez Most Sikorskiego. Do zdarzenia przyczynił się błąd kierowcy, który wjechał na krawężnik, po czym prowadzony przez niego pojazd przewrócił się na bok i ustawił się bokiem. W efekcie kierowcy nie mogą przejechać w kierunku pl. Jana Pawła II, podobnie jak jadący w drugą stronę w kierunku ul. Jagiełły.

Przewrócony samochód dostawczy doprowadził do sporych korków na całej ul. Podwale. Zator utworzył się też na ul. Sikorskiego i św. Mikołaja.

Wrocław. Przewrócony bus zablokował Most Sikorskiego. Spore problemy w centrum

Wypadek w centrum Wrocławia doprowadził do sporych zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów MPK. Poniżej szczegóły.

Poseł od Zbigniewa Ziobry wyśmiany przez prof. Marcina Matczaka

  • Tramwaje linii 7>KLECINA skierowano objazdem przez Dworzec Nadodrze, ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Piaskową, Skargi, Teatralną, Świdnicką.
  • Tramwaje linii 7, 15>POŚWIĘTNE skierowano objazdem przez pl. Legionów, ul. Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, Szewską, Grodzką, most Uniwersytecki.
  • Tramwaje linii 74>OSOBOWICE skierowano objazdem przez ul. Dubois, Drobnera, pl. Bema, Piaskową, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Sądową.
  • Tramwaje linii 15>PARK PŁD., 74>KRZYKI skierowano objazdem przez Dworzec Nadodrze, ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Piaskową, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą
  • Autobusy linii 144 skierowano objazdem w obu kierunkach przez ul. Ruską/św. Mikołaja, Kazimierza Wielkiego, Grodzką, most Uniwersytecki, Cybulskiego, Pomorską.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d14czdf

Podziel się opinią

Share
d14czdf
d14czdf