Trwa ładowanie...

Wrocław. Poszukiwany Maciej nie żyje. Znaleziono jego ciało

Od niedzieli trwały poszukiwania 25-letniego Macieja K. z Wrocławia. W czwartkowy wieczór odnaleziono jego ciało. Sprawę zbada teraz prokuratura.

Share
Wrocław. Poszukiwany Maciej nie żyje. Znaleziono jego ciało
Wrocław. Poszukiwany Maciej nie żyje. Znaleziono jego ciałoŹródło: Policja
dx801nu

Od niedzieli trwały intensywne poszukiwania Macieja K. z Wrocławia. 25-latek wyszedł z domu i kontakt z nim się urwał.

"Wyszedł z mieszkania przy ulicy Drukarskiej we Wrocławiu i już nie wrócił. Nie mamy z nim żadnego kontaktu od tamtej pory, telefon nie odpowiada. Od poniedziałku nie stawił się w pracy bez wcześniejszego uprzedzenia" - pisała jego siostra w social mediach i apelowała o pomoc w poszukiwaniach młodego mężczyzny.

Wrocław. Poszukiwany Maciej nie żyje. Znaleziono jego ciało

Niestety w czwartkowy wieczór odnaleziono ciało Macieja K., o czym jako pierwsza poinformowała "Gazeta Wrocławska". Zwłoki wrocławianina znaleziono na terenach zielonych w Siechnicach w czwartkowy wieczór. Na jego ciało natknął się jeden z przechodniów, po czym zawiadomił miejscową policję.

Polacy boją się koronawirusa. Przez to nie chodzą na badania

W tej chwili sprawę bada policja. Funkcjonariusze wstępnie ocenili, że w zdarzeniu nie brały osoby trzecie, jednak na końcowe ustalenia przyjdzie jeszcze poczekać. Ciało Macieja K. zostało już przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Tam też zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

dx801nu

Śmiercią młodego wrocławianina zajmie się też Prokuratura Rejonowa w Oławie. Kolejne kroki śledczych w tej sprawie będą jednak uzależnione od tego, co wykaże sekcja zwłok zmarłego 25-latka. Wtedy też będzie jasne czy młody mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, czy też niestety doszło np. do śmierci samobójczej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dx801nu

Podziel się opinią

Share
dx801nu
dx801nu