Trwa ładowanie...

Wrocław. Podglądania filmowe na plaży. Beach Bar w Borzygniewie zaprasza

Pierwszy tego lata plażowy seans kinowy już w najbliższy piątek. Wracają popularne w poprzednich latach imprezy nad wodą, z wielkim ekranem, leżakami i ciekawą projekcją. W podwrocławskim Borzygniewie, nad Zalewem Mietkowskim, znów będzie urządzona plenerowa sala kinowa.

Share
Wrocław. Podglądania filmowe na plaży. Beach Bar w Borzygniewie zaprasza
Wrocław. Podglądania filmowe na plaży. Beach Bar w Borzygniewie zapraszaŹródło: Facebook.com
d275b9s

Cykl ”Podglądania filmowe”, organizowane przez Fundację Monaliza Turbo, cieszył się w poprzednich latach ogromnym powodzeniem. To był sposób na wypoczynek o wiele lepszy niż wizyta w klimatyzowanym kinie w letni dzień. Wieczorne seanse na świeżym powietrzu to okazja do towarzyskich spotkań, wypoczynku i filmowych rekonesansów.

Plażowych kin przybywa. To w czasach koronawirusa dla kinomaniaków także bezpieczniejszy sposób uprawiania ulubionych pasji. Widzowie mogą zachować stosowne odstępy, nie muszą mieć cały czas na twarzach masek. Organizatorzy zapewniają wypełnienie wszelkich wymogów sanitarnych - dezynfekcję sprzętów i płyny do dezynfekcji rąk.

Wrocław. Podglądania filmowe na plaży. Beach Bar w Borzygniewie zaprasza

W repertuarze były najczęściej filmy powszechnie znane, których oglądanie dawało pretekst do wspomnień i dzielenia się wrażeniami. Tym razem na start zaplanowana została kultowa komedia Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą” - zabawna opowieść sprzed 20 lat o Polsce tamtych czasów, walizkach z pieniędzmi, mafijnych porachunkach, strzelaninach i półświatku.

d275b9s

Organizację ”Podglądań filmowym” nad Zalewem Mietkowskim wspiera borzygniewski Ośrodek Sportu Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego oraz Urząd Marszałkowski. Seanse rozpoczynają się o 21.30, wstęp jest bezpłatny.

Kiszone śliwki. Sprawdź, co jeszcze warto kisić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d275b9s

Podziel się opinią

Share
d275b9s
d275b9s