Trwa ładowanie...
d4eq2i3

Wrocław: Nie jeździsz komunikacją miejską? Anuluj lub zawieś swój bilet

W związku z zagrożeniem epidemicznym wiele osób decyduje się zostać w domach. Wydział transportu Urzędu Miejskiego rozwiązał problem podróżnych MPK. Każdy, kto nie korzysta z komunikacji miejskiej, może anulować lub zawiesić bilet okresowy. Sprawdź, jak to zrobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław: pasażerowie MPK mogą zawiesić lub anulować bilet - zdecydowali urzędnicy. (www.wroclaw.pl)
d4eq2i3

Rozwiązanie dla podróżnych MPK

W Polsce nadal rośnie liczba zachorowań na koronawirusa, w całym kraju wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego, a władze zalecają pozostanie w domach. Wiele osób decyduje się na ograniczenie wyjść do absolutnego minimum, bardzo dobrze widać to na ulicach Wrocławia. W związku z tą sytuacją, osoby które korzystały na co dzień z komunikacji miejskiej, mogą liczyć na tymczasowe udogodnienie. Urzędnicy z wydziału transportu Urzędu Miejskiego opracowali specjalne rozwiązanie dla pasażerów MPK, którzy kupili wcześniej bilety okresowe, a obecnie z nich nie korzystają. Każdy posiadacz takiego biletu, który zrezygnował na razie z jazdy komunikacją miejską, będzie mógł go anulować lub zawiesić, jak to zrobić?

  • Anulowanie biletu: Pasażerowie mają możliwość anulowania biletu okresowego, zgłaszając taką decyzję mailowo pod adresem: bok@urbancard.pl. W wiadomości należy podać następujące dane: numer karty, imię i nazwisko, rodzaj biletu, który ma zostać anulowany, numer konta. Niewykorzystana kwota zostanie zwrócona na wskazany rachunek bankowy.
d4eq2i3
  • Zawieszenie biletu: Drugim rozwiązaniem jest zawieszenie okresowego biletu. Również w tym przypadku pasażerowie mogą zgłosić taką chęć mailowo, pod adresem: bok@urbancard.pl. W wiadomości należy podać numer karty - zostanie ona zablokowana. Odblokowanie zawieszonego biletu należy zgłosić do biura obsługi klienta pod tym samym adresem. Bilet zostanie przedłużony o liczbę niewykorzystanych dni, czyli różnicę pomiędzy datą zablokowania karty, a datą ważności biletu z historii karty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

d4eq2i3

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Podziel się opinią

Share

d4eq2i3

d4eq2i3
d4eq2i3