Trwa ładowanie...

Wrocław: Nagła śmierć Daniela E. Groszewskiego – dziennikarza i wykładowcy

Nie żyje Daniel E. Groszewski, dziennikarz związany z Wrocławiem i wykładowca Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zmarł niespodziewanie 8 stycznia.

Share
Wrocław: Nagła śmierć Daniela E. Groszewskiego – dziennikarza i wykładowcyŹródło: Facebook.com
d3i1m8s

Nie żyje dziennikarz Daniel E. Groszewski

O nagłej śmierci wrocławskiego dziennikarza poinformował na facebooku Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, którego był wykładowcą.

"Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 8 stycznia 2020 r. zmarł nagle
redaktor Daniel E. Groszewski dziennikarz, wykładowca Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Przyjaciel tych, którzy stawiali pierwsze kroki w dziennikarskim rzemiośle."

Dziennikarz przez wiele lat pracował w dużych redakcjach, między innymi w poznańskiej "Gazecie Wyborczej", "Rzeczpospolitej" i "Echu Miasta". Założył i rozwijał lokalny wrocławski portal dzielnicewroclawia.pl

d3i1m8s

"Wszyscy, którzy tylko chcieli, mogli pod Jego opieką współtworzyć portal Nowe Dziennikarstwo. Wszyscy, którzy tylko mieli zapał, mogli znaleźć u Niego dość uwagi, czasu, inspiracji i rady, by iść prostymi drogami po krętych szlakach mediów." – tak na facebooku opisał Groszewskiego Instytut Dziennikarstwa.

Daniel E. Groszewski w pełni angażował się w rolę wykładowcy. Prowadził zajęcia przede wszystkim ze studentami specjalności dziennikarstwo sportowe, ale ćwiczenia z Nim znali i doceniali również studenci dziennikarstwa prasowego, dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego. Data i miejsce pogrzebu nie są jeszcze znane.

d3i1m8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i1m8s
d3i1m8s