Trwa ładowanie...
dpzk2p3

Wrocław: most Jagielloński nieczynny przez awarię wodociągu

W piątek, 30 stycznia Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zamknęło odcinek alei Jana Kochanowskiego w kierunku placu Grunwaldzkiego. Powodem jest awaria głównej magistrali w sieci wodociągowej. Most Jagielloński w kierunku centrum jest wyłączony z ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W związku z awarią ruch odbywa się na pojedynczych pasach. Most Jagielloński w kierunku centrum jest wyłączony z ruchu.
W związku z awarią ruch odbywa się na pojedynczych pasach. Most Jagielloński w kierunku centrum jest wyłączony z ruchu. (www.wroclaw.pl)
dpzk2p3

Utrudnienia w ruchu w okolicy mostu Jagiellońskiego

MPWiK poinformowało, że od piątku, 31 stycznia na alei Jana Kochanowskiego naprawiana będzie główna magistrala w sieci wodociągowej. Awaria jest na tyle poważna, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami drogowymi już na wysokości mostu Jagiellońskiego, prowadzącego w stronę centrum.

W kierunku centrum, od stacji benzynowej Amic do skrzyżowania alei Jana Kochanowskiego i ulicy Mianowskiego, kierowcy będą zmuszeni do zmiany pasa ruchu na pas tymczasowy, biegnący po przeciwnej stronie drogi. Kierowcy będą mieli więc do dyspozycji po jednym pasie w obu kierunkach, a nie jak do tej pory – po dwa.

dpzk2p3

W oficjalnej informacji Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji podało, że normalny ruch najprawdopodobniej zostanie przywrócony w środę, 5 lutego. MPWiK nie przewiduje przerw w dostawach wody do mieszkań przy alei Jana Kochanowskiego.

Mosty Jagiellońskie łączą osiedle willowe Zacisze z osiedlem domów jednorodzinnych Mirowiec, to bardzo popularne i licznie zamieszkane rejony Wrocławia. Ograniczenie ruchu w kierunku centrum w tym obszarze, z pewnością będzie dużym utrudnieniem dla mieszkańców tej części miasta.

dpzk2p3

Podziel się opinią

Share
dpzk2p3
dpzk2p3