Trwa ładowanie...

Wrocław. Mapa wsparcia lokalnego biznesu

Wystarczy zlokalizować, zadzwonić z zamówieniem, a świeże pieczywo, jajka prosto od kury czy zielenina zerwana przed chwilą z grządki mogą się znaleźć pod naszymi drzwiami.
Share
Tak wygląda internetowa strona serwisu za pomocą którego można zamawiać lokalne produkty.
Tak wygląda internetowa strona serwisu za pomocą którego można zamawiać lokalne produkty.Źródło: Materiały prasowe
d1skwnl

Producenci naturalnych produktów, małe warzywniaki, lokalne sklepiki czy też gospodarstwa rolne z okolic - wszystko na jednej mapce. Aplikacja zado.pl pomaga w znalezieniu lokalnych przedsiębiorców, którym zależy bardzo na ścisłej współpracy z klientem.

Taka mapa pomaga w tworzeniu miejskiej symbiozy. Producenci w dobie koronawirusa muszą walczyć o przetrwanie, o klientów, o rynek, a wielu z nas zakupy dostarczone pod drzwi przyjmie z radością i ulgą.

W ostatnich pandemicznych tygodniach wiele placówek mniejszych i większych zdecydowało się pracować w takiej opcji. Zakupy tradycyjne dla wielu osób wiązały się z narażaniem się na niebezpieczeństwo i pochłaniały sporo czasu.

d1skwnl

Koronawirus. Przedsiębiorcy muszą stanąć na nogach

Mapa zado.pl zbiera w jednym miejscu takie inicjatywy. Jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej zarówno na smartfonach, jak i komputerach. Dostarcza wiedzy o położeniu sklepów, podaje nazwę i sposób kontaktu oraz sposób zamówienia i zasięg dostawy.

Twórcami aplikacji są wrocławianie, ale mapka działa już w wielu miastach i miejscowościach Polski. Przez tydzień funkcjonowania aplikacji zgłoszonych zostało ponad 150 punktów w całym kraju.

d1skwnl

Czytaj też: Wrocław. Jaka ulga. Staną nowe toalety w parkach

Obejrzyj wideo: Minister gotowa odpowiadać na pytania przedsiębiorców. Podała adres mailowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1skwnl

Podziel się opinią

Share
d1skwnl
d1skwnl