Trwa ładowanie...
d1bk976

Wrocław. Koronowirus. Podziękowania i siedem pięter serca

Ogromne serce na najwyższym w Polsce wrocławskim budynku Sky Tower jest gestem solidarności ze służbami medycznymi, będącymi na pierwszej linii walki z koronawirusem. Widać je wieczorem z każdego punktu miasta, bo obiekt góruje nad całą miejską strukturą architektoniczną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus we Wrocławiu. Na Sky Towerze pojawi się ogromne serce (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d1bk976

- Teraz bardziej niż kiedykolwiek doświadczamy tego, jak ważna jest ogólnoludzka solidarność, a każdy, nawet drobny gest wparcia ma wielkie znaczenie. Doceniamy poświęcenie medyków i pozostałych służb, które od wielu dni walczą z pandemią koronawirusa, często samemu narażając się na niebezpieczeństwo zakażenia. To nasze symboliczne serce niech będzie jednym wielkim "dziękujemy" i "pamiętamy o tym dobru, które robicie" - mówi Katarzyna Bruź, marketingowiec Sky Tower.

Koronawirus we Wrocławiu. Ogromne serce na Sky Towerze

Zarządcy budynku postanowili w ten sposób dołączyć do akcj #pokażsercebohaterom, która od kilku dni trwa w całej Polsce. Jest podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek, personelu medycznego i wszystkich służb zaangażowanych w walkę z pandemią.

Siedmiometrowe serce, ulokowane pomiędzy 20 a 27 piętrem wysokościowca, na wschodniej elewacji, widoczne będzie do najbliższego piątku, w godzinach 20.30 - 21.15.

d1bk976

Serce na Sky Tower to także symboliczne podziękowanie dla wrocławian, którzy indywidualnie dołączyli do akcji #zostańwdomu.

Podziel się opinią

Share

d1bk976

d1bk976
d1bk976